تاریخ: ۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۹:۵۵

تداوم روند نزولی کاردانو

قیمت کاردانو پس از افت ۱.۱۷ درصدی در روز جمعه، دیروز نیز ۰.۵۰٪ کاهش یافت. کاردانو از ۳ مهر تاکنون (به جز یک روز) به طور پیاپی کندل‌های قرمز ایجاد کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از کوین ادیشن، کاردانو (ADA) پس از افت ۱.۱۷ درصدی در روز جمعه ۷ اکتبر (۱۵ مهر) هفته‌ی کاری را در بازارهای بین‌المللی با قیمت ۰.۴۲۲ دلار به پایان رساند؛ قیمت این ارز دیجیتال در روز گذشته نیز ۰.۵۰ درصد کاهش یافت. بر اساس داده‌های سایت کوین مارکت کپ، کاهش قیمت کاردانو در روز شنبه، تعداد کندل‌های قرمز متوالی این ارز دیجیتال را به عدد چهار رساند. البته، به استثنای ۱۲ مهر، تمام کندل‌های کاردانو از روز یک‌شنبه ۳ مهر تاکنون به طور متوالی قرمز بوده‌اند.

امروز، یک‌شنبه ۱۷ مهر، کاردانو یک شروع صعودی داشت و قیمت آن در اوایل صبح به حدود ۰.۴۲۶۸ دلار رسید. البته، کاردانو نتوانست به اولین سطح مقاومت اصلی در ۰.۴۲۹ دلار و ۰.۴۳۰ دلار برسد. همین مسئله باعث شد که قیمت این ارز دیجیتال تا کف ۰.۴۱۹ دلار کاهش یابد. قیمت کاردانو برای مدت کوتاهی به زیر اولین سطح حمایت اصلی در ۰.۴۲۰ دلار سقوط کرد و سپس اندکی تا ۰.۴۲۲ دلار بهبود یافت.

یکی از عوامل موثر در عملکرد منفی کاردانو در چند روز گذشته، انتشار گزارش مشاغل ایالات متحده در روز جمعه و تاثیر آن بازارهای مالی سنتی و بازار ارزهای دیجیتال است؛ ارقام موجود در این گزارش – که بهتر از پیش‌بینی‌ها بودند – سرمایه‌گذران کریپتو را نگران کرده‌اند که مبادا فدرال رزرو با استناد به آن‌ها بر تصمیم‌های سختگیرانه‌ی خود پافشاری کند.

به‌ علاوه، به‌روزرسانی‌های اخیر شبکه‌ی کاردانو تاکنون نتوانسته‌اند تاثیر مثبتی بر روند قیمت این ارز دیجیتال داشته باشند.شرکت پشتیبان شبکه‌ی کاردانو، شرکت این‌پوت اوت‌پوت هنگ کنگ (IOHK)، در جمعه‌ی گذشته گزارش توسعه‌ی هفتگی خود را منتشر کرد.

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، در مورد صدها پروژه‌ای صحبت کرده که قرار است پس از هاردفورک اصلی این شبکه با کاردانو شروع به همکاری کنند. با وجود این، پیش از آن‌که کاردانو به نقطه‌ای برگشت‌ناپذیر سقوط کند، مسئولان آن باید اقدامات تاثیرگذاری برای این شبکه انجام دهند.

کاردانو (ADA) در لحظه‌ی نگارش این مطلب، در حوالی ساعت ۱۴:۱۵ روز یک‌شنبه ۱۷ مهر، پس از ۰.۶۱ درصد کاهش نسبت روز گذشته، با قیمت ۰.۴۲۲ دلار معامله می‌شود.

نمودار قیمت کاردانو

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید