تاریخ: ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۶

تسلط بیت کوین زیر ۴۰ درصد باقی مانده است

طی ۱۰۰ روز یا تقریباً سه ماه گذشته، تسلط بیت کوین بر بازار در میان ۲۱,۹۵۸ دارایی کریپتویی مختلف به ارزش تقریباً ۸۵۰ میلیارد دلار کمتر از ۴۰ درصد بوده است. تسلط بیت کوین از ۲۷ اوت ۲۰۲۲ تا کنون کمتر از ۴۰ درصد بوده است، با یک نمونه کوتاه از افزایش بیش از محدوده […]

طی ۱۰۰ روز یا تقریباً سه ماه گذشته، تسلط بیت کوین بر بازار در میان ۲۱,۹۵۸ دارایی کریپتویی مختلف به ارزش تقریباً ۸۵۰ میلیارد دلار کمتر از ۴۰ درصد بوده است. تسلط بیت کوین از ۲۷ اوت ۲۰۲۲ تا کنون کمتر از ۴۰ درصد بوده است، با یک نمونه کوتاه از افزایش بیش از محدوده ۴۰ درصدی ۵۲ روز پیش، در ۱۵ اکتبر.
 
برتری بازار بیت کوین در ۳۵ ماه ۴۱ درصد از دست داد
ارزش بازار بیت کوین از ۲۹ نوامبر ۲۰۲۲ بالاتر از منطقه ۳۲۵ میلیارد دلاری بوده است. در زمان نگارش این مقاله، ارزش کل بازار بیت کوین (BTC) حدود ۳۲۸ میلیارد دلار است که حدود ۳۸.۳ درصد از کل ارزش بازار ۸۵۶,۹۴۷,۹۱۷,۱۰۷ دلاری اقتصاد کریپتو را نشان می‌دهد.
 

از سوی دیگر، اتریوم (ETH)، دومین دارایی ارز دیجیتال پیشرو، دارای ارزش بازاری در حدود ۱۵۵.۳۸ میلیارد دلار یا ۱۸.۱ درصد از کل ۸۵۶ میلیارد دلار است. در روزهای اولیه، برتری BTC در بازار بالاتر از منطقه ۹۰٪ از زمانی که برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ افزایش یافت، تا هفته دوم نوامبر ۲۰۱۴ بود.

 

تسلط بر بازار کریپتو، در میان هزاران سرمایه‌گذاری بازار دارایی دیجیتال، به اندازه نسبی سرمایه سکه در مقایسه با ارزش کل بازار کل اقتصاد کریپتو اشاره دارد. بعد از اواسط نوامبر در سال ۲۰۱۴، تسلط BTC بر بازار به زیر منطقه ۹۰ درصد کاهش یافت، اما تا هفته اول مارس ۲۰۱۷ در بالای محدوده ۸۰ درصد باقی ماند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید