تاریخ: ۳۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۶

تشویق هند برای کاهش مالیات به دلیل TDS پایین

نمایندگان صنعت کریپتوی هند که تحت تاثیر کاهش شدید حجم معاملات قرار گرفته اند، دولت را برای کاهش مالیات تحت فشار قرار داده اند. یکی از وزیران دارایی در روز سه‌شنبه به پارلمان هند گفت که دولت از اول ژوئیه حدود ۷.۴ میلیون دلار TDS در انتقال ارزهای دیجیتال جمع‌آوری کرده است. با توجه به […]

نمایندگان صنعت کریپتوی هند که تحت تاثیر کاهش شدید حجم معاملات قرار گرفته اند، دولت را برای کاهش مالیات تحت فشار قرار داده اند. یکی از وزیران دارایی در روز سه‌شنبه به پارلمان هند گفت که دولت از اول ژوئیه حدود ۷.۴ میلیون دلار TDS در انتقال ارزهای دیجیتال جمع‌آوری کرده است. با توجه به اعداد پایین، دولت ممکن است تقاضای صنعت کریپتوی محلی را برای کاهش مالیات به سطح معقولی در محدوده ۰.۰۱٪ تا ۰.۰۵٪ در نظر بگیرد.
 
TDS پایین
به گزارش رسانه‌ها، در پاسخی کتبی در مجلس علیای پارلمان هند، پانکاج چاودری، وزیر امور مالی هند، اطلاع داد که دولت هند از اول ژوئیه ۲۰۲۲، ۶۰.۴۶ کرور روپیه (تقریباً ۷.۴ میلیون دلار) به عنوان TDS در تراکنش‌های ارزهای دیجیتال جمع‌آوری کرده است.
 

بیشتر بدانید: قوانین ارزهای دیجیتال در هند

 

وی همچنین از اجرای برنامه آگاهی بخشی برای مودیان از سوی هیئت مرکزی مالیات‌های مستقیم خبر داد. وی افزود، علاوه بر این، بررسی‌ها، پرس و جوها و عملیات جستجو و توقیف را برای اجرای قانون مالیات در بخش کریپتو انجام می‌دهد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید