تاریخ: ۰۳ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۸

تصویب قانون ارزهای دیجیتال برزیل

رئیس جمهور ژایر بولسونارو قانون ۱۴.۴۷۸ را تصویب کرده است که عملیات مربوط به ارزهای دیجیتال و ارائه‌دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASPs) در برزیل را تنظیم می‌کند. این سند که در آخرین روز مهلت مجاز تصویب شده است، ۱۸۰ روز پس از تصویب شروع به اعمال خواهد شد. این به همه طرف‌ها فرصتی می‌دهد تا […]

رئیس جمهور ژایر بولسونارو قانون ۱۴.۴۷۸ را تصویب کرده است که عملیات مربوط به ارزهای دیجیتال و ارائه‌دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASPs) در برزیل را تنظیم می‌کند. این سند که در آخرین روز مهلت مجاز تصویب شده است، ۱۸۰ روز پس از تصویب شروع به اعمال خواهد شد. این به همه طرف‌ها فرصتی می‌دهد تا خود را با انطباق تطبیق دهند.
 
قانون ارزهای دیجیتال بالاخره در برزیل تصویب شد
بالاخره برزیل قانون ارزهای دیجیتال خود را در کوتاه‌ترین زمان تصویب کرد. رئیس جمهور ژائیر بولسونارو پس از اتمام تقریباً کل دوره اقدام، لایحه ۱۴.۴۷۸ را در ۲۱ دسامبر امضا کرد که در مجله رسمی اتحادیه، نشریه دولتی کشور منتشر شد.
 

با این حرکت بولسونارو، صرافی‌ها و سایر سازمان‌های مشمول این قانون ۱۸۰ روز فرصت خواهند داشت تا برای پیروی از دستورالعمل‌های جدید آماده شوند. با این حال، اگر بولسونارو این قانون را تصویب نمی‌کرد، این پروژه به کنگره بازمی‌گشت، با این فرصت که توسط سنا و معاون اتاق بدون حمایت رئیس‌جمهور تصویب شود.

 

بیشتر بدانید: قوانین ارزهای دیجیتال در برزیل

 

این می‌توانست راه دیگری برای تصویب این قانون پیش از اینکه لوئیس ایناسیو لولا داسیلوا، رئیس‌جمهور منتخب در ژانویه سمت خود را بر عهده گیرد، باشد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید