تاریخ: ۱۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵

تعمیق تلاش‌های بلاکچین Square Enix در سال ۲۰۲۳

اسکوئر انیکس، غول بازی‌سازی ژاپنی، در حال آماده شدن برای معرفی عناوین بیشتر مبتنی بر بلاکچین در سال ۲۰۲۳ است. به عنوان بخشی از نامه سنتی سال نو که توسط یوسوکه ماتسودا، مدیرعامل این شرکت صادر شده است، مدیر اجرایی برخی از حرکت‌هایی را که Square Enix انجام خواهد داد، اعلام کرد.   Square Enix […]

اسکوئر انیکس، غول بازی‌سازی ژاپنی، در حال آماده شدن برای معرفی عناوین بیشتر مبتنی بر بلاکچین در سال ۲۰۲۳ است. به عنوان بخشی از نامه سنتی سال نو که توسط یوسوکه ماتسودا، مدیرعامل این شرکت صادر شده است، مدیر اجرایی برخی از حرکت‌هایی را که Square Enix انجام خواهد داد، اعلام کرد.
 
Square Enix به کمبودهای مربوط به بلاکچین در سال ۲۰۲۲ می‌پردازد
فناوری بلاکچین در حال تبدیل شدن به بخش مهمی از چندین شرکت مبتنی بر سرگرمی در سراسر جهان است. اسکوئر انیکس، شرکت بازی‌سازی ژاپنی که مسئولیت فرنچایزهایی مانند Final Fantasy و Dragon Quest را بر عهده دارد، فاش کرد که برخی از بازی‌های با استفاده از این فناوری را برای معرفی در سال ۲۰۲۳ آماده کرده است.
 

این اظهارات از نامه سال جدید منتشر شده توسط یوسوکه ماتسودا، مدیرعامل Square Enix آمده است که سال ۲۰۲۲ را سالی می‌داند که در آن فناوری بلاکچین اهمیت بیشتری پیدا کرد. ماتسودا توضیح می‌دهد که سال گذشته ممکن است سال تجمیع فناوری غیرمتمرکز در بازی باشد.

 
او بیان کرد:
من فکر می‌کنم منصفانه است که بگوییم بلاکچین به عنوان یک حوزه در سال ۲۰۲۲ به رسمیت شناخته شده است، همانطور که وب۳ به یک کلمه کلیدی قوی در میان افراد تجاری تبدیل شده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید