تاریخ: ۲۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷

تعهد هنگ کنگ بر تبدیل شدن به هاب کریپتویی منطقه

هنگ کنگ تعهد خود را برای تبدیل شدن به یک هاب کریپتویی منطقه‌ای در پی فروپاشی صرافی ارزهای دیجیتال FTX تایید کرده است. یکی از مقامات ارشد دولتی گفت از آنجایی که برخی صرافی‌های کریپتویی یکی پس از دیگری سقوط کردند، هنگ کنگ به نقطه‌ای با کیفیت برای شرکت‌های دارایی دیجیتال تبدیل شد.   هدف […]

هنگ کنگ تعهد خود را برای تبدیل شدن به یک هاب کریپتویی منطقه‌ای در پی فروپاشی صرافی ارزهای دیجیتال FTX تایید کرده است. یکی از مقامات ارشد دولتی گفت از آنجایی که برخی صرافی‌های کریپتویی یکی پس از دیگری سقوط کردند، هنگ کنگ به نقطه‌ای با کیفیت برای شرکت‌های دارایی دیجیتال تبدیل شد.
 
هدف هنگ کنگ تبدیل شدن به هاب کریپتویی منطقه‌ای است
وزیر مالی هنگ کنگ، پل چان مو پو، در نشست وب۳ در سایبرپورت دوشنبه، مجدداً تعهد این شهر به ارزهای دیجیتال را تایید کرد.
 
وزیر مالی با تاکید بر اینکه هنگ کنگ همچنان متعهد به تبدیل شدن به هاب کریپتویی منطقه‌ای است، توضیح داد:
از آنجایی که برخی صرافی‌های ارز دیجیتال یکی پس از دیگری سقوط کردند، هنگ کنگ به یک نقطه با کیفیت برای شرکت‌های دارایی دیجیتال تبدیل شد.
 
او افزود:
هنگ کنگ یک چارچوب نظارتی قوی برای رمزارزها دارد که با هنجارها و استانداردهای بین‌المللی مطابقت دارد.
 

جوزف چان، معاون وزیر خدمات مالی و خزانه‌داری دولت هنگ کنگ، در همان رویداد فاش کرد که این شهر در حال آماده شدن برای صدور مجوزهای بیشتر برای شرکت‌های تجارت دارایی دیجیتال است. علاوه بر این، در حال برنامه‌ریزی مشاوره در مورد پلتفرم‌های کریپتویی برای بررسی پتانسیل مشارکت خرده‌فروشی در صنعت است.

 

بیشتر بدانید: قوانین ارزهای دیجیتال در هنگ کنگ

 

هنگ کنگ با وجود فروپاشی صرافی ارزهای دیجیتال FTX و چندین شرکت کریپتویی دیگر که اعلام ورشکستگی کرده اند، تلاش می‌کند تا به یک هاب کریپتویی منطقه‌ای تبدیل شود. ماه گذشته، کمیسیون اوراق بهادار و آتی شهر (SFC) بیانیه‌ای صادر کرد و در مورد خطرات مرتبط با پلتفرم‌های کریپتویی که خدمات سپرده‌گذاری، پس‌انداز، درآمد و سهام را ارائه می‌دهند، هشدار داد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید