تاریخ: ۰۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۳

تغییری در دیدگاه بانک‌ها نسبت به کریپتو نیست

برایان لاوردور، نایب رئیس ICBA معتقد است که بانک‌ها از سقوط FTX نگران نیستند، اما همچنان بر سر ارزهای دیجیتال مشکل دارند.   بانک‌ها از سقوط FTX نگران نیستند در مصاحبه Word on the Block، برایان لاوردور، نایب رئیس انجمن مستقل بانکداران آمریکا (ICBA)، به فورکست گفت که چگونه بانک‌های محلی در حال بررسی استیبل […]

برایان لاوردور، نایب رئیس ICBA معتقد است که بانک‌ها از سقوط FTX نگران نیستند، اما همچنان بر سر ارزهای دیجیتال مشکل دارند.
 
بانک‌ها از سقوط FTX نگران نیستند
در مصاحبه Word on the Block، برایان لاوردور، نایب رئیس انجمن مستقل بانکداران آمریکا (ICBA)، به فورکست گفت که چگونه بانک‌های محلی در حال بررسی استیبل کوین‌ها هستند، چگونه به دارایی‌های دیجیتال نگاه می‌کنند و چه چیزی پس از سقوط FTX تغییر کرده است.
 
Angie Lau گفت واکنش فوری شما به سقوط FTX چه بود؟
برایان لاوردور گفت واکنش فوری این بود که این آخرین مورد از یک رشته طولانی از حوادثی است که نوسانات و کمبودهای اساسی در بازارهای کریپتو را برجسته می‌کند. در مقایسه با ایمنی و امنیتی که یک مصرف‌کننده می‌تواند با سیستم بانکی جامعه پیدا کند، فقط مسائل را برجسته می‌کند.
 
Lau پرسید وقتی مسائل را به طور خاص می‌گویید، منظورتان از آن چیست؟
Laverdure گفت منظور من از مسائل مربوط به ایمنی و امنیت است. با یک بانک معتبر، مصرف‌کنندگان می‌دانند که می‌توانند دارایی‌های خود را سپرده‌گذاری کنند و این دارایی‌ها محافظت خواهند شد. اما متأسفانه، بسیاری از مصرف‌کنندگانی که دارایی‌های خود را نزد ارائه‌دهندگان مختلف کریپتویی سپرده‌گذاری می‌کنند متوجه می‌شوند که نمی‌توانند آن‌ها را برداشت کنند.
 
لاو پرسید چگونه تنظیم‌کننده‌ها می‌توانند وضوح بیشتر و محافظ قوی‌تری را به صنعت کریپتو بیاورند؟
لاوردور گفت ما از تصمیم گروه کاری رئیس جمهور (PWG) حمایت کردیم که فقط بانک‌ها باید بتوانند استیبل کوین صادر کنند. اما ما همچنین حامیان طولانی مدت ارتباط بین تنظیم‌کننده‌های بانکی، OCC (دفتر کنترل کننده ارز)، فدرال رزرو و FDIC (شرکت بیمه سپرده فدرال) در داخل کشور با تنظیم‌کننده‌های بازار، SEC (کمیسیون بورس و اوراق بهادار) و CFTC (کمیسیون معاملات آتی کالا) بوده ایم و ما می‌دانیم که نقش‌هایی برای هر یک از آنها وجود دارد که باید بازی کنند. در آینده، برای همه آنها بسیار مهم است که یک گفتگوی خوب را حفظ کنند، تا بتوانند آن مسیر نظارتی را روشن کنند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید