تاریخ: ۲۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۰

تلاش برای افشای نام اعتبار طلبکاران FTX

در میان روند ورشکستگی FTX در حال انجام، اسناد دادگاه نشان می‌دهد که شرکت‌های رسانه‌ای مانند بلومبرگ، نیویورک تایمز (NYT)، داو جونز و فایننشال تایمز (FT) می‌خواهند اطلاعات ویرایش شده مرتبط با طلبکاران FTX منتشر شوند. شرکت‌های رسانه‌ای معتقدند که مردم باید از اطلاعات طلبکاران مطلع شوند، زیرا نشریات در پرونده دادگاه تاکید کردند که […]

در میان روند ورشکستگی FTX در حال انجام، اسناد دادگاه نشان می‌دهد که شرکت‌های رسانه‌ای مانند بلومبرگ، نیویورک تایمز (NYT)، داو جونز و فایننشال تایمز (FT) می‌خواهند اطلاعات ویرایش شده مرتبط با طلبکاران FTX منتشر شوند. شرکت‌های رسانه‌ای معتقدند که مردم باید از اطلاعات طلبکاران مطلع شوند، زیرا نشریات در پرونده دادگاه تاکید کردند که رسانه‌های خبری مانند چشم و گوش مردم عمل می‌کنند.
 
مداخله‌گران رسانه‌ای اصرار دارند که دادگاه باید اطلاعات طلبکاران FTX را منتشر کند
چهار نشریه مهم رسانه خبری سندی را با پرونده ورشکستگی فصل ۱۱ مرتبط با صرافی ارزهای دیجیتال FTX که اکنون از بین رفته است، ثبت کرده اند. اساساً، نشریات خود را مداخله‌گران رسانه‌ای می‌نامند و مداخله‌گران به مهر و موم کردن و ویرایش مداوم اطلاعاتی که از لحاظ تاریخی اساساً ماهیت عمومی داشته‌اند، اعتراض دارند. این چهار رسانه شامل فایننشال تایمز (FT)، نیویورک تایمز (NYT)، بلومبرگ و داو جونز هستند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید