تاریخ: ۲۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۰

تلاش سولانا برای باقی ماندن در ۲۰ ارز برتر

در میان هرج و مرج بازار در اقتصاد کریپتو و به دنبال سقوط FTX، دارایی کریپتویی سولانا یکی از سخت‌ترین ضربه‌ها را در ۳۰ روز گذشته خورده است. از زمان سقوط FTX، ارز دیجیتال در ماه گذشته در برابر دلار آمریکا ۱۳.۲۵ درصد از دست داده است و تا به امروز، از زمان رسیدن سولانا […]

در میان هرج و مرج بازار در اقتصاد کریپتو و به دنبال سقوط FTX، دارایی کریپتویی سولانا یکی از سخت‌ترین ضربه‌ها را در ۳۰ روز گذشته خورده است. از زمان سقوط FTX، ارز دیجیتال در ماه گذشته در برابر دلار آمریکا ۱۳.۲۵ درصد از دست داده است و تا به امروز، از زمان رسیدن سولانا به بالاترین سطح تاریخ در ۶ نوامبر ۲۰۲۱، بیش از ۹۵ درصد کاهش داشته است.
 
رابطه قبلی Solana با FTX و Alameda همچنان به پروژه آسیب می‌رساند، Raydium صرافی مبتنی بر Solana به قیمت ۲ میلیون دلار هک شد
از زمان فروپاشی FTX، دارایی کریپتویی سولانا (SOL) شکست خورده است و دارایی دیجیتالی که زمانی جزو ده ارز برتر بود، اکنون از نظر ارزش بازار رتبه ۱۵ است. دلیل اینکه پروژه Solana در مقایسه با سایر دارایی‌های کریپتویی بسیار آسیب دیده است، رابطه عمیق این پروژه با FTX و Alameda Research است. اعضای تیم پروژه پستی را منتشر کردند که در آن ارتباط را برجسته کردند، زیرا بنیاد سولانا در مورد وضعیتش در ۹ نوامبر نوشت.
 

بیشتر بدانید: ارز سولانا چیست؟

 

این بنیاد اعتراف کرد که از تاریخ ۱۱/۶/۲۲ زمانی که FTX.com پردازش برداشت‌ها را متوقف کرد، حدود ۱ میلیون دلار پول در FTX.com داشت. علاوه بر این، بنیاد سولانا ۳.۲۴ میلیون سهم از سهام FTX و ۱۳۴.۵۴ میلیون توکن SRM داشت. علاوه بر این، ۵۸.۰۸ میلیون SOL از سال ۲۰۲۰ به FTX و Alameda فروخته شده است. با بدتر شدن اوضاع، بیت کوین Solana به نام SOBTC و سولانا اتریوم (SOETH) برابری خود را از دست داده اند. FTX مسئول ضرب این توکن‌هابود و از زمان فروپاشی، آن‌ها بسیار کمتر از ارزش‌های بازار نقدی BTC و ETH معامله می‌شوند.

برچسب هااخبار سولانا

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید