تاریخ: ۰۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۶

تلاش FTX برای مسدود کردن سهام Robinhood

پرونده‌های دادگاه نشان می‌دهد که طلبکاران FTX Trading Ltd و Alameda Research خواهان مسدود شدن ۵۶ میلیون سهم از سهام Robinhood پس از اینکه چندین طلبکار به دنبال دسترسی به وجوه هستند، شدند.   ادعاهای مربوط به ۵۶ میلیون سهام Robinhood در ۲۲ دسامبر ۲۰۲۲، اسناد دادگاه نشان می‌دهد که طلبکاران از FTX می‌خواهند ۵۶ […]

پرونده‌های دادگاه نشان می‌دهد که طلبکاران FTX Trading Ltd و Alameda Research خواهان مسدود شدن ۵۶ میلیون سهم از سهام Robinhood پس از اینکه چندین طلبکار به دنبال دسترسی به وجوه هستند، شدند.
 
ادعاهای مربوط به ۵۶ میلیون سهام Robinhood
در ۲۲ دسامبر ۲۰۲۲، اسناد دادگاه نشان می‌دهد که طلبکاران از FTX می‌خواهند ۵۶ میلیون سهام Robinhood متعلق به یک شرکت تابعه ساخته شده توسط SBF به نام Emergent Fidelity Technologies را مسدود کنند. طلبکاران FTX و Alameda گفته‌اند که نهادهای متعددی به دنبال مطالبه این دارایی‌ها هستند، از جمله شرکت وام‌دهنده کریپتو که اکنون از بین رفته Blockfi. شرکت FTX از دادگاه می‌خواهد که در مقابل ادعاهای مربوط به ۵۶ میلیون سهام Robinhood به ارزش تقریباً ۴۵۰ میلیون دلار، توقف خودکار را اجرا کند.
 

سهام عادی کلاس A رابینهود در حال حاضر در ED&F Man Capital Markets Inc (EDFM) در شهر نیویورک نگهداری می‌شود. EDFM مالکیت ۴۵۰ میلیون دلاری سهام رابینهود را مناقشه نمی‌کند. پرونده‌های دادگاه می‌گوید که نه تنها شرکت BlockFi تلاش می‌کند به سهام دسترسی پیدا کند، بلکه Yonathan Ben Shimon و SBF نیز به دنبال به دست آوردن سهام هستند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید