تاریخ: ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

تهدیدی برای کریپتو در هند وجود ندارد

یک مقام دولتی هند می‌گوید که در حال حاضر هیچ چیزی وجود ندارد که رمزارز را در هند غیرقانونی کند تا زمانی که روند قانونی را دنبال کنند. در همین حال، بانک مرکزی هند (RBI) تاکید کرده است که ارز دیجیتال ارزش اساسی ندارد.   مقام دولتی هند در مورد Crypto راجیو چاندراسخار، مقام دولتی […]

یک مقام دولتی هند می‌گوید که در حال حاضر هیچ چیزی وجود ندارد که رمزارز را در هند غیرقانونی کند تا زمانی که روند قانونی را دنبال کنند. در همین حال، بانک مرکزی هند (RBI) تاکید کرده است که ارز دیجیتال ارزش اساسی ندارد.
 
مقام دولتی هند در مورد Crypto
راجیو چاندراسخار، مقام دولتی هند، پنجشنبه در رویدادی در بنگالورو درباره ارز دیجیتال صحبت کرد. چاندراسخار در حال حاضر به عنوان وزیر دولت هند در زمینه الکترونیک و فناوری اطلاعات و وزیر دولت برای توسعه مهارت و کارآفرینی فعالیت می‌کند. او همچنین عضو راجیا سبها، مجلس علیای پارلمان است.
 
رویترز به نقل از او توضیح داد که هند در صورت رعایت همه قوانین مشکلی با ارزهای دیجیتال ندارد:
تا زمانی که مراحل قانونی را دنبال کنید، امروزه هیچ چیزی وجود ندارد که کریپتو را غیرقانونی کند.
 

بیشتر بدانید: قوانین ارزهای دیجیتال در هند

 

دولت هند هنوز یک چارچوب قانونی برای ارزهای دیجیتال ایجاد نکرده است. در دسامبر سال گذشته، دولت به پارلمان گفت که قانون کریپتو تنها با همکاری بین‌المللی قابل‌توجه می‌تواند مؤثر باشد. وزیر دارایی هند، نیرمالا سیتارامان، اخیراً گفت که دولت قصد دارد در مورد مقررات کریپتو با کشورهای G20 بحث کند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید