تاریخ: ۱۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

توسعه مقررات جهانی رمزارزها اولویت هند است

بانک مرکزی هند (RBI) می‌گوید یکی از اولویت‌های گروه ۲۰ تحت ریاست هند، توسعه چارچوبی برای مقررات جهانی، از جمله امکان ممنوعیت دارایی‌های کریپتویی بدون پشتوانه، استیبل کوین‌ها و دیفای است. بانک مرکزی هند هشدار داد که آشفتگی در بازار دارایی‌های کریپتویی یکی از خطرات عمده‌ای است که به طور بالقوه می‌تواند ثبات مالی جهانی […]

بانک مرکزی هند (RBI) می‌گوید یکی از اولویت‌های گروه ۲۰ تحت ریاست هند، توسعه چارچوبی برای مقررات جهانی، از جمله امکان ممنوعیت دارایی‌های کریپتویی بدون پشتوانه، استیبل کوین‌ها و دیفای است. بانک مرکزی هند هشدار داد که آشفتگی در بازار دارایی‌های کریپتویی یکی از خطرات عمده‌ای است که به طور بالقوه می‌تواند ثبات مالی جهانی را تضعیف کند.
 
بانک مرکزی هند در مورد مقررات کریپتویی
بانک مرکزی هند (RBI)، گزارش ثبات مالی (FSR) خود را برای ماه دسامبر در روز پنجشنبه منتشر کرد. این گزارش ۱۷۲ صفحه‌ای شامل بحث‌هایی در مورد دارایی‌های کریپتویی، ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) و امور مالی غیرمتمرکز (defi) است.
 
در گزارش RBI آمده است:
تنظیم فناوری‌های جدید و مدل‌های کسب‌وکار پس از اینکه به سطح سیستمی رسیدند، چالش برانگیز است. برای ارتقای نوآوری مسئولانه و کاهش خطرات ثبات مالی در اکوسیستم کریپتو، طراحی یک رویکرد سیاستی مناسب برای سیاستگذاران حیاتی است.
 
بانک مرکزی هند ادامه داد:
در این زمینه، تحت ریاست هند در G20، یکی از اولویت‌ها ایجاد چارچوبی برای مقررات جهانی، از جمله امکان ممنوعیت دارایی‌های کریپتویی بدون پشتوانه، استیبل کوین‌ها و Defi است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید