تاریخ: ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷

توصیه اقتصاددانان BIS به تنظیم‌کننده‌های جهان

اقتصاددانان بانک تسویه بین‌المللی (BIS) سه سیاست را توصیه کرده‌اند که تنظیم‌کننده‌ها در سراسر جهان می‌توانند برای مقابله با خطرات ناشی از ارزهای دیجیتال اتخاذ کنند. آنها توصیه کردند مقامات اکنون می‌توانند انواع رویکردهای سیاستی را در نظر بگیرند و در عین حال برای بهبود سیستم پولی موجود در جهت منافع عمومی تلاش کنند.   […]

اقتصاددانان بانک تسویه بین‌المللی (BIS) سه سیاست را توصیه کرده‌اند که تنظیم‌کننده‌ها در سراسر جهان می‌توانند برای مقابله با خطرات ناشی از ارزهای دیجیتال اتخاذ کنند. آنها توصیه کردند مقامات اکنون می‌توانند انواع رویکردهای سیاستی را در نظر بگیرند و در عین حال برای بهبود سیستم پولی موجود در جهت منافع عمومی تلاش کنند.
 
اقتصاددانان BIS در مورد سیاست‌های کریپتویی بحث می‌کنند
بانک تسویه‌های بین‌المللی (BIS) هفته گذشته بولتنی با عنوان Addressing the risks in crypto: laying out the options منتشر کرد.
 

این گزارش که توسط متئو آکیلینا، جان فراست و آندریاس شریمپف، اقتصاددانان BIS تهیه شده است، خطرات مرتبط با ارزهای دیجیتال و گزینه‌های مختلفی را که در اختیار تنظیم‌کننده‌ها و بانک‌های مرکزی برای رسیدگی به این ریسک‌ها قرار دارد، مورد بحث قرار می‌دهد.

 

نویسندگان سه دستورالعمل بالقوه را تشریح کردند. اولین مورد ممنوع کردن فعالیت‌های کریپتویی خاص است. گزینه دیگر منزوی کردن کریپتو از tradfi (مالی سنتی) و اقتصاد واقعی است. سوم این است که بخش را به شیوه‌ای مشابه تجارت تنظیم کنید. با این حال، این گزارش توضیح می‌دهد که این سه گزینه متقابلاً منحصر به فرد نیستند و می‌توانند به‌طور انتخابی برای کاهش خطرات ناشی از فعالیت‌های کریپتویی ترکیب شوند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید