تاریخ: ۰۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴

توصیه پیتر شیف به فروش بیت کوین

پیتر شیف، دوستدار طلا و اقتصاددان، فروش بیت کوین را امروز توصیه می‌کند و تاکید می‌کند که این حرکت هوشمندانه است. بسیاری از مردم با تحلیل شیف از قیمت ارز دیجیتال مخالف بودند و هشدار می‌دادند که او به سرمایه‌گذاران می‌گوید در پایین‌ترین سطح خود بفروشند.   مشاوره بیت کوین پیتر شیف پیتر شیف، دوستدار […]

پیتر شیف، دوستدار طلا و اقتصاددان، فروش بیت کوین را امروز توصیه می‌کند و تاکید می‌کند که این حرکت هوشمندانه است. بسیاری از مردم با تحلیل شیف از قیمت ارز دیجیتال مخالف بودند و هشدار می‌دادند که او به سرمایه‌گذاران می‌گوید در پایین‌ترین سطح خود بفروشند.
 
مشاوره بیت کوین پیتر شیف
پیتر شیف، دوستدار طلا و اقتصاددان، پیامی برای سرمایه‌گذاران بیت کوین دارد. شیف بنیانگذار و رئیس فعلی شیفگلد، فروشنده فلزات گرانبها و متخصص در شمش طلا و نقره است. او مدت‌هاست که به بیت کوین بدبین بوده و مرتباً به کریپتو ضربه می‌زند و در عین حال طلا را تبلیغ می‌کند.
 
او یکشنبه در توییتی نوشت:
هدیه کریسمس من به HODLers این نمودار بیت کوین است. همانطور که می‌بینید بیت کوین به سقف خود بسیار نزدیکتر از کف آن است. خطی که زمانی حمایت بود، اکنون مقاومت است. از آنجایی که پتانسیل صعودی بسیار کم و ریسک نزولی بسیار زیاد است، حرکت هوشمندانه فروش امروز است.
 
نمودار peter schiff

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید