تاریخ: ۲۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵

توکن‌سوزی گسترده شبکه Woo

WOO، توکن بومی شبکه Woo، در روز سه‌شنبه شاهد افزایش ۲۰ درصدی بود زیرا تیم تغییرات قابل‌توجهی در توکنومیک خود اعلام کرد. Woo Network یک ارائه‌دهنده نقدینگی DeFi برای پلتفرم‌های سازمانی است و سرمایه‌گذاری‌های سهام را از حامیانی مانند Binance جذب کرده است.   Tokenomics بازسازی شده Woo این تیم ۱۰ ژانویه ۲۰۲۳ اعلام کرد […]

WOO، توکن بومی شبکه Woo، در روز سه‌شنبه شاهد افزایش ۲۰ درصدی بود زیرا تیم تغییرات قابل‌توجهی در توکنومیک خود اعلام کرد. Woo Network یک ارائه‌دهنده نقدینگی DeFi برای پلتفرم‌های سازمانی است و سرمایه‌گذاری‌های سهام را از حامیانی مانند Binance جذب کرده است.
 
Tokenomics بازسازی شده Woo
این تیم ۱۰ ژانویه ۲۰۲۳ اعلام کرد که اصلاح توکنومیکس شبکه Woo شامل یک سری بهبودها در توزیع توکن آن است. این بهبودها بخشی از تلاش‌ها برای رسیدگی به مسائل مربوط به توزیع توکن فعلی است.
 

بازسازی توکن Woo با توکن سوزی برنامه‌ریزی شده ۷۰۵ میلیون توکن WOO آغاز می‌شود که در حال حاضر به ارزش ۱۲۷ میلیون دلار است. سوزاندن توکن در کریپتو زمانی است که سکه‌ها با ارسال آنها به یک آدرس توکن‌سوزی از بین می‌روند و برای همیشه آنها را از گردش خارج می‌کنند. سوختن برنامه‌ریزی شده شاهد از بین رفتن ۲۴ درصد از عرضه توکن WOO خواهد بود.

 

بر اساس این اعلامیه، توکن‌هایی که قرار است سوزانده شوند، از تخصیص‌های داده شده به WOO Ventures ،WOO DAO و صندوق بیمه پروژه تامین می‌شود. بیانیه Woo نشان داد که ۱۴۷,۴۱۷,۶۵۷ توکن از WOO Ventures و ۲۵۹,۱۳۶,۲۰۴ توکن از WOO DAO و ۲۹۸,۶۹۷,۹۰۰ از صندوق بیمه WOO بخشی از فرآیند سوزاندن سکه هستند. همچنین، پروژه پس از سوزاندن توکن، این بخش‌های آسیب‌دیده را کاهش می‌دهد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید