تاریخ: ۱۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

ثبت نام ۲.۲ میلیون ENS در سال ۲۰۲۲

سرویس نام دامنه محبوب اتریوم موفق‌ترین سال خود را تا کنون جشن گرفت و اشاره کرد که ۸۰ درصد از نام‌های ENS موجود در سال ۲۰۲۲ ثبت شده اند. سرویس نام اتریوم (ENS)، یک سرویس نام دامنه توزیع شده مبتنی بر بلاکچین اتریوم، اعلام کرد که بیش از ۲.۲ میلیون ثبت جدید در سال ۲۰۲۲ […]

سرویس نام دامنه محبوب اتریوم موفق‌ترین سال خود را تا کنون جشن گرفت و اشاره کرد که ۸۰ درصد از نام‌های ENS موجود در سال ۲۰۲۲ ثبت شده اند. سرویس نام اتریوم (ENS)، یک سرویس نام دامنه توزیع شده مبتنی بر بلاکچین اتریوم، اعلام کرد که بیش از ۲.۲ میلیون ثبت جدید در سال ۲۰۲۲ داشته است. این سرویس موفق‌ترین سال خود را جشن گرفت زیرا به یکپارچه‌ترین استاندارد نام‌گذاری بلاکچین در بازار تبدیل شد.
 
سرویس نام اتریوم شاهد ثبت نام ۲.۲ میلیون ENS در سال ۲۰۲۲ بود
۲.۲ میلیون نام ENS جدید ثبت شده در سال ۲۰۲۲ نیز حدود ۸۰ درصد از کل دامنه‌های ایجاد شده را نشان می‌دهد. داده‌های Dune Analytics نشان می‌دهد که سریع‌ترین نرخ ثبت نام در سپتامبر ۲۰۲۲ با بیش از ۴۰۰,۰۰۰ نام جدید ثبت شده است. با پایان یافتن سال، سرعت ثبت نام کاهش یافت و دسامبر تنها با اضافه شدن حدود ۵۰,۰۰۰ نام جدید بسته شد.
 

با توجه به Dune Analytics، تعداد کل نام‌های ENS ایجاد شده تاکنون به ۲.۸ میلیون نفر می‌رسد. داده‌های خود پلتفرم این عدد را حدود ۲.۷۶ میلیون عنوان می‌کند. ۲.۸ میلیون نام متعلق به حدود ۶۰۰,۰۰۰ شرکت کننده منحصر به فرد در سرویس نامگذاری ENS است که نشان می‌دهد داشتن چندین نام به یک استاندارد در جامعه تبدیل شده است.

 

نرخ ثبت نام سریع ثبت شده در سپتامبر می‌تواند نتیجه یکپارچه سازی ENS Coinbase باشد. این صرافی به کاربران این امکان را داد تا نام کاربری کیف پول خود را در اواخر اوت به یک زیر دامنه ENS از شناسه‌های Coinbase تغییر دهند. Coinbase گفت که آدرس ENS را می‌‎توان برای ارسال، دریافت و تجارت سکه استفاده کرد و برای کاربران عادی و حرفه‌ای در دسترس خواهد بود.

 

در آن زمان، توکن بومی پلتفرم ENS نیز به بالاترین حد خود یعنی ۲۰.۰۵ دلار رسید. این توکن از زمان اوج خود در سپتامبر به طور قابل توجهی افت کرد و در طول سقوط FTX به پایین‌ترین حد خود رسید و اکنون در حدود ۱۱.۱۰ دلار تثبیت شده است.

 

تقریبا یک سال پیش، ENS اعلام کرد که در حال کار بر روی پشتیبانی از Ethereum Layer-2 است. در پایان ژانویه ۲۰۲۲، این سرویس اولین نسخه رزولوشن خارج از زنجیره خود را پیاده‌سازی کرد و آماده آزمایش توسط توسعه‌دهندگان بود. در حالی که هنوز مشخص نیست که پشتیبانی Layer-2 چه زمانی راه‌اندازی می‌شود، پیاده‌سازی می‌تواند منجر به موج جدیدی از ثبت نام برای ENS شود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید