تاریخ: ۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

جاستین سان ادعا می‌کند همه چیز در Huobi خوب است

بر اساس گزارش‌های متعدد در دو روز گذشته، صرافی ارزهای دیجیتال Huobi میزان ۲۰ درصد از کارکنان خود را اخراج می‌کند. با این حال، جاستین سان، مشاور هیوبی، بنیانگذار ترون، به ساوت چاینا مورنینگ پست گفت که گزارش‌های اخراج غیرواقعی است. سخنگوی Huobi بعداً تأیید کرد که کاهش کارکنان درست است و Huobi قصد دارد […]

بر اساس گزارش‌های متعدد در دو روز گذشته، صرافی ارزهای دیجیتال Huobi میزان ۲۰ درصد از کارکنان خود را اخراج می‌کند. با این حال، جاستین سان، مشاور هیوبی، بنیانگذار ترون، به ساوت چاینا مورنینگ پست گفت که گزارش‌های اخراج غیرواقعی است. سخنگوی Huobi بعداً تأیید کرد که کاهش کارکنان درست است و Huobi قصد دارد یک تیم بسیار کوچک را در آینده حذف کند.
 
جاستین سان از Huobi اخراج کارکنان را در میان جنجال‌ها و اعتراضات ادعایی کارمندان رد کرد
بر اساس گزارش‌ها، صرافی ارز دیجیتال Huobi تقریبا ۲۰ درصد از کارکنان خود را اخراج کرده است. کالین وو برای اولین بار در ۳۰ دسامبر ۲۰۲۲ وضعیت را گزارش کرد و گفت صرافی جاستین سان، هیوبی، همه پاداش‌های پایان سال را لغو می‌کند و آماده می‌شود تا تیم ۱,۲۰۰ نفری را به ۶۰۰ تا ۸۰۰ نفر کاهش دهد. حقوق کارمندان ارشد نیز کاهش میابد.
 
وو بعداً در ۵ ژانویه یک به‌روزرسانی منتشر کرد که بیان کرد:
نیروی انسانی جاستین سان با همه کارمندان Huobi در ارتباط است تا فرم حقوق آنها را از ارز فیات به USDT/USDC تغییر دهند. کارمندانی که نمی توانند آن را بپذیرند ممکن است اخراج شوند. این اقدام اعتراض برخی از کارکنان را برانگیخت.
 

با افزایش گمانه‌زنی‌ها، خبرنگاران از ساوت چاینا مورنینگ پست (SCMP) از سان در مورد وضعیت سؤال کردند ولی او اخراج کارکنان را تکذیب کرد. با این حال، گزارش Coindesk تایید کرد که گمانه‌‌زنی‌های اخراج درست است.

 
سخنگوی Huobi از طریق ایمیل به Coindesk گفت:
با وضعیت فعلی بازار نزولی، یک تیم بسیار ناب در آینده حفظ خواهد شد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید