تاریخ: ۲۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۳

جمع‌آوری ۷۳ میلیون دلار توسط صندوق‌های ETF هنگ کنگ

اولین صندوق‌های سرمایه‌گذاری مبتنی بر ارز دیجیتال (ETF) هنگ کنگ، بیش از ۷۳ میلیون دلار قبل از عرضه در بورس این منطقه جذب کرده‌اند. راه‌اندازی دو ETF معاملات فیوچرز ارزهای دیجیتال فهرست شده در ایالات متحده علیرغم مشکلات فعلی صنعت صورت می‌گیرد.   هنگ کنگ در بحبوحه زمستان کریپتو، ETFهای آتی بیت کوین و اتر […]

اولین صندوق‌های سرمایه‌گذاری مبتنی بر ارز دیجیتال (ETF) هنگ کنگ، بیش از ۷۳ میلیون دلار قبل از عرضه در بورس این منطقه جذب کرده‌اند. راه‌اندازی دو ETF معاملات فیوچرز ارزهای دیجیتال فهرست شده در ایالات متحده علیرغم مشکلات فعلی صنعت صورت می‌گیرد.
 
هنگ کنگ در بحبوحه زمستان کریپتو، ETFهای آتی بیت کوین و اتر را معرفی می‌کند
به گزارش رویترز، دو ETF که معاملات فیوچرز ارزهای دیجیتال را ردیابی می‌کنند، در مجموع ۷۳.۶ میلیون دلار پیش از عرضه در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ در روز جمعه، جمع‌آوری کردند. این خبرگزاری خاطرنشان کرد که این اتفاق برخلاف آشفتگی‌های جاری در این بخش است.
 

وجوه ارائه شده توسط CSOP Asset Management، در معاملات فیوچرز بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) که در صرافی CME در ایالات متحده فهرست شده اند، سرمایه‌گذاری می‌کنند، تنها دارایی‌های کریپتویی مجاز توسط کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) در حال حاضر اند.

 

بیشتر بدانید: قوانین ارزهای دیجیتال در هنگ کنگ

 
یی وانگ، رئیس سرمایه‌گذاری کمی در CSOP، در مورد توسعه اظهار داشت:
پس از مشکلات نقدینگی اخیر که بر برخی از پلتفرم‌های کریپتویی تأثیر گذاشته است، دو ETF آتی ارزهای دیجیتال ما نشان می‌دهند که هنگ کنگ در مورد توسعه دارایی‌های مجازی مثبت باقی می‌ماند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید