تاریخ: ۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

جنگ SBF برای سهام Robinhood

سم بنکمن فراید (SBF)، بنیانگذار FTX، در تلاش است تا به سهام Robinhood خود به ارزش بیش از ۴۶۰ میلیون دلار دسترسی پیدا کند. مدیر عامل سابق صرافی رمزارز سقوط کرده ادعا کرد که به آنها نیاز دارد تا هزینه دفاع جنایی خود را بپردازد و تاکید کرد که بدون آنها عواقب جدی و غیرقابل […]

سم بنکمن فراید (SBF)، بنیانگذار FTX، در تلاش است تا به سهام Robinhood خود به ارزش بیش از ۴۶۰ میلیون دلار دسترسی پیدا کند. مدیر عامل سابق صرافی رمزارز سقوط کرده ادعا کرد که به آنها نیاز دارد تا هزینه دفاع جنایی خود را بپردازد و تاکید کرد که بدون آنها عواقب جدی و غیرقابل جبران خواهد بود. از سوی دیگر گفت مشتریان FTX فقط با احتمال ضرر اقتصادی روبرو هستند.
 
اختلافات بر سر سهام Robinhood
سم بنکمن فراید (SBF) یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل سابق FTX، در تلاش است تا کنترل سهام Robinhood خود را که در حال حاضر توسط چندین طرف مورد مناقشه قرار دارد، به دست گیرد، از جمله خود SBF، مدیریت جدید FTX و وام دهنده ورشکسته رمزارز Blockfi.
 

 بایگانی اطلاعات نشان می‌دهد Bankman Fried از دادگاه ورشکستگی خواسته است که درخواست اجرای توقف خودکار را که توسط مدیریت جدید FTX در مورد ۵۶,۲۷۳,۲۶۹ سهم شرکت Robinhood Markets به ارزش بیش از ۴۶۰ میلیون دلار ارائه شده است را رد کند.

 

در سند دادگاه توضیح داده شده است که رئیس سابق FTX درخواست رد درخواست توقف را دارد، زیرا مدیریت جدید FTX نتوانسته است بار سنگین خود را برای اثبات اینکه چنین درمان فوق‌العاده‌ای تضمین می‌کند، به دوش بکشد. علاوه بر این، درخواست توقف باید موضوع باشد، زیرا وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) حکمی را برای توقیف سهام رابینهود دریافت کرده است، پرونده دادگاه می‌افزاید که مدیریت جدید FTX درخواست توقف را پس نگرفته است، که باعث شد بنکمن فراید اعتراض کند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید