تاریخ: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۹:۲۲

جهش پپه از یک سطح حمایت مهم

پپه برای اولین بار از زمان رسیدن به سقف قیمت، بار دیگر توانست رشد قابل توجهی را تجربه کرده و از سطح حمایت مهمی در حوالی ۰.۰۰۰۰۰۱۰ دلار به سمت بالا حرکت کند

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از کوین ادیشن، میم کوین نوظهور پپه (PEPE) پس از آن‌که از سقف تاریخی خود به شدت به سطوح پایین‌تر سقوط کرد، طی دیروز و امروز توانسته است صعودی‌ترین دوره‌ی معاملاتی خود را تجربه کند. پپه کوین جلسه‌ی معاملاتی دیروز را با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۱۰۰۰۰ دلار آغاز کرد، سپس تا سقف ۰.۰۰۰۰۰۱۸۷۹۱ دلار افزایش یافت و روز خود را در قیمت ۰.۰۰۰۰۰۱۷۳۷۹ دلار به پایان رساند. به این ترتیب، قیمت پپه طی ۲۴ ساعت ۷۵.۰۶ درصد افزایش یافت.

حرکت صعودی دیروز با تکمیل یک واگرایی در اندیکاتور مکدی ساعتی که بر اثر یک شکاف نزولی ایجاد شده بود، قیمت این میم کوین را از منطقه‌ی اشباع فروش بیرون کشید. این شکاف نزولی در جلسه‌ی معاملاتی قبل، قیمت پپه را تا سطح ۰.۰۰۰۰۰۰۹۸۵۶ دلار کاهش داده بود. با وجود این، رشد قیمت پپه در بیست و چهار ساعت گذشته این شکاف را پر کرد و اندیکاتور مکدی را به منطقه‌ی خنثی رساند.
همچنین، حرکت صعودی روز گذشته قیمت پپه را از یکی از مهم‌ترین مناطق حمایتی که این میم کوین در زندگی کوتاه خود به چشم دیده است، به سمت بالا حرکت داد. صعود قیمت پپه از این منطقه‌ی حمایت مهم نشان داد که گاوها (معامله‌گرانی که به دنبال افزایش قیمت هستند) پس از چندین روز جمع‌آوری سودهای خود، بار دیگر به بازار بازگشته‌اند.
اندیکاتور مکدی پپه در نمودار ۴ ساعته نشان می‌دهد که روند صعودی این میم کوین هنوز در مراحل اولیه‌ی خود قرار دارد. خطوط این اندیکاتور اکنون در منطقه‌ی اشباع فروش قرار داشته، ولی در آستانه‌ی یک تقاطع صعودی نیز هستند. هیستوگرام مکدی در نمودار ۴ ساعته هم یک واگرایی صعودی ایجاد کرده که از مومنتوم قابل توجهی برخوردار است.

همچنین، قیمت پپه از یک سطح حمایت روانی و بسیار مهم در حوالی ۰.۰۰۰۰۰۰۱۰۰۰۰ دلار به سمت بالا جهش کرد. این اتفاق نشان‌دهنده‌ی یک بازگشت صعودی است که تحت تاثیر سفارش‌های خرید رخ داده است. همچنین، این بازگشت صعودی نشان‌دهنده‌ی وجود احساسات مثبتی در بازار است که سرمایه‌گذاران را به ورود دوباره به بازار پپه متقاعد کرده است.
قیمت پپه با سقوط به سطح ۰.۰۰۰۰۰۰۱۰۰۰ دلار، دوره‌ی اصلاح قیمت را تکمیل کرد. پپه زمانی وارد دوره‌ی اصلاح شد که قیمت آن تحت تاثیر خبرهایی مبنی بر اضافه شدن این میم کوین به فهرست‌ صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال در هفته گذشته به شدت افزایش یافته بود.
رفتار بیش‌تر میم کوین‌ها معمولا یک ویژگی مشترک را نشان می‌دهد؛ تحلیلگران و معامله‌گران با توجه به رفتار جامعه‌ی طرفدار یک میم کوین خاص می‌توانند به جهت بعدی مسیر حرکت آن میم کوین پی ببرند. پپه نیز به عنوان یک میم کوین از این قاعده مستثنی نیست.

بر اساس داده‌‌های وب‌سایت کوین مارکت کپ، هم‌اکنون در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۱۳:۳۰ روز شنبه ۱۳ می / ۲۳ اردیبهشت – پپه حرکت صعودی روز گذشته را ادامه داده و رشد قابل توجهی را تجربه کرده است. اکنون، پپه با ۴۰.۱۰ درصد افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۱۷۷۳ دلار معامله می‌شود. با وجود این، ارزش آن نسبت به هفت روز گذشته همچنان ۳۷.۱۹ درصد کاهش یافته است.
به علاوه، با توجه به افزایش قابل ملاحظه‌ی قیمت پپه طی دیروز و امروز، ارزش آن در برابر رهبران بازار ارزهای دیجیتال یعنی بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) به ترتیب ۳۸.۲۳ و ۳۷.۲۷ درصد افزایش یافته است. حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی پپه نیز هم‌اکنون با ۱۱.۳۹ درصد افزایش به رقم ۸۵۷,۲۷۱,۷۱۱ دلار رسیده است. در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، پپه در جایگاه شصت و سوم قرار دارد. 

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید