تاریخ: ۰۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵

جو جانسون از هیئت مشاوره جهانی بایننس کنار رفت

جو جانسون ظاهراً کار خود را به عنوان زیرمجموعه Binance Bifinity ترک کرده است تا به عنوان رئیس اجرایی FutureLearn انتخاب شود. جو جانسون، برادر بوریس جانسون، نخست‌وزیر سابق بریتانیا، ظاهراً از نقش مشاور خود در Bifinity، یک شرکت فناوری پرداخت که توسط بایننس راه‌اندازی شده است استعفا داد. بزرگ‌ترین پلتفرم ارزهای دیجیتال جهان در […]

جو جانسون ظاهراً کار خود را به عنوان زیرمجموعه Binance Bifinity ترک کرده است تا به عنوان رئیس اجرایی FutureLearn انتخاب شود. جو جانسون، برادر بوریس جانسون، نخست‌وزیر سابق بریتانیا، ظاهراً از نقش مشاور خود در Bifinity، یک شرکت فناوری پرداخت که توسط بایننس راه‌اندازی شده است استعفا داد. بزرگ‌ترین پلتفرم ارزهای دیجیتال جهان در چند سال گذشته چندین بار با رگولاتورهای بریتانیایی برخورد کرده است. با وجود تنش‌ها، این شرکت قصد دارد در سال آینده به یک نهاد ثبت شده در پادشاهی تبدیل شود.
 
خروج جانسون از هیئت مشاوران زیرمجموعه بایننس
بر اساس پوشش اخیر تلگراف، برادر کوچکتر بوریس جانسون، جو جانسون، از هیئت مشاوران زیرمجموعه بایننس استعفا داده است.
 

او و وزیر سابق فرهنگ، ارتباطات و صنایع خلاق بریتانیا، Ed Vaizey (لرد Vaizey of Didcot) در سپتامبر به شرکت ملحق شدند و تلاش‌های Binance برای ایجاد اعتماد بین صنعت کریپتو و قانون‌گذاران و نخبگان سیاسی بریتانیا را برجسته کردند. لرد وایزی نیز از سمت خود در Bifinity استعفا داد.

 

یکی از سخنگویان بایننس گفت که جانسون شرکت را ترک کرد تا رئیس اجرایی پلتفرم آموزش دیجیتال FutureLearn شود.

برچسب هااخبار صرافی بایننس

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید