تاریخ: ۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

جک ما با واگذاری کنترل Ant Group موافقت کرد

میلیاردر چینی جک ما اخیراً موافقت کرد که کنترل Ant Group را به عنوان بخشی از تغییرات در ساختار شرکت فین‌تک رها کند، که ظاهراً تأثیری بر منافع اقتصادی هیچ‌یک از سهامداران Ant Group و ذینفعان آنها نخواهد داشت. فین‌تک در بیانیه‌ای اعلام کرد که پس از تکمیل فرآیند، هیچ سهامداری به تنهایی کنترلی بر […]

میلیاردر چینی جک ما اخیراً موافقت کرد که کنترل Ant Group را به عنوان بخشی از تغییرات در ساختار شرکت فین‌تک رها کند، که ظاهراً تأثیری بر منافع اقتصادی هیچ‌یک از سهامداران Ant Group و ذینفعان آنها نخواهد داشت. فین‌تک در بیانیه‌ای اعلام کرد که پس از تکمیل فرآیند، هیچ سهامداری به تنهایی کنترلی بر Ant Group نخواهد داشت.
 
منافع اقتصادی سهامداران تحت تأثیر قرار نمی‌گیرد
میلیاردر و سهامدار کنترل کننده Ant Group، غول فین‌تک چینی، جک ما، اخیراً با توافقی موافقت کرد که سهام و حق رای او را کاهش می‌دهد. در نتیجه این تغییرات، Ma که به طور مستقیم و غیرمستقیم بیش از ۵۰٪ از Ant Group را کنترل می‌کند، شاهد کاهش این نفوذ به تنها ۶٪ خواهد بود.
 

طبق بیانیه‌ای که شرکت فین‌تک در ۷ ژانویه منتشر کرد، با تعدیل حقوق سهامداران مربوط Ant Group، بنیان‌گذار، نماینده مدیریت و کارکنان به طور مستقل از حق رای خود استفاده می‌کنند. با این حال، انتظار نمی‌رود این تعدیل منافع اقتصادی مربوط به سهامداران را تغییر دهد یا تعدیل کند.

 

این تعدیل برای تقویت بیشتر ثبات ساختار شرکتی و پایداری توسعه بلندمدت ما اجرا می‌شود. این تعدیل منجر به تغییری در منافع اقتصادی هیچ یک از سهامداران Ant Group و ذینفعان آنها نخواهد شد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید