تاریخ: ۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۰

حجم فروش بیت‌کوین رکورد زد!

به گفته‌ی لارک دیویس، حجم فروش بیت کوین از حجم فروش آن در دوره‌ی اوج همه‌گیری کرونا نیز بیش‌تر شده است.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از کوین ادیشن، لارک دیویس یکی از چهره‌های شناخته‌شده در بازار ارزهای دیجیتال که در توییتر با نام کاربری TheCryptoLark@ فعالیت می‌کند، صبح امروز – چهارشنبه ۲۵ آبان – نموداری را در توییتر منتشر کرد که نشان می‌دهد حجم فروش بیت‌کوین (BTC) در ۳ روز گذشته به طرز «دیوانه‌کننده‌ای» افزایش یافته است. هم‌چنین، این نمودار نشان می‌دهد که میزان فروش بیت کوین در روزهای اخیر از میزان فروش آن در دوره‌ی اوج همه‌گیری کرونا نیز بیش‌تر شده است.  

حجم فروش بیت‌کوین رکورد زد!

بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ، حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی بیت کوین ۱۷.۶۶ درصد کاهش یافته و در لحظه‌ی نگارش این مطلب به ۳۴,۷۹۵,۹۸۸,۳۲۹ دلار رسیده است. هم‌چنین، داده‌های کوین مارکت کپ نشان می‌دهند ارزش کل بازار بیت کوین با ۰.۰۶ درصد افزایش به رقم ۳۲۲,۸۹۹,۲۸۶,۹۸۷ دلار رسیده است.

ارزش بیت کوین هم‌اکنون در برابر اتریوم (ETH) به میزان ۱.۵۴ درصد افزایش یافته است. هر یک بیت کوین هم‌اکنون معادل ۱۳.۵۰ اتریوم است. در حال حاضر قیمت اتریوم با ۲.۱۷ درصد کاهش به ۱,۲۴۴.۷۲ دلار رسیده است.

اکنون در لحظه‌ی نگارش این خبر – در حوالی ساعت ۱۲:۱۵ روز چهارشنبه ۲۵ آبان – بیت کوین با ۰.۶۶ درصد کاهش نسبت به روز گذشته با قیمت ۱۶,۷۹۹.۲۵ دلار معامله می‌شود.

نمودار قیمت بیت کوین

با نگاهی به نمودار روزانه‌ی بیت کوین در می‌یابیم، قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال علی‌رغم افزایش در ۲ روز گذشته بسیار پایین‌تر از خطوط میانگین متحرک نمایی ۲۰ و ۵۰ روزه قرار دارد. بیت‌کوین در حال حاضر در حوالی سطح ۱۶,۹۰۰ دلار، با یک سطح مقاومت رو‌به‌رو است؛ اندیکاتورهای تکنیکال نشان می‌دهند بیت کوین قادر نخواهد بود بر این سطح مقاومت غلبه کند.

در حال حاضر، خط میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه در زیر خط میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه قرار دارد؛ این مسئله نشان از برتری خرس‌ها (معامله‌گرانی که به دنبال کاهش قیمت هستند) بر بازار دارد. به علاوه، خط شاخص قدرت نسبی (RSI) روزانه در زیر خط RSI SMA قرار گرفته است. شاخص قدرت نسبی بیت کوین هم‌اکنون در محدوده‌ی اشباع فروش قرار دارد.

حجم فروش بیت‌کوین رکورد زد!

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید