تاریخ: ۲۱ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۸

حذف USDT از Crypto.Com کانادا

USDT مهمترین استیبل کوین جهان است، اما نه در کانادا. Crypto.com مجبور شد برای مطابقت با مقررات، توکن را از لیستش حذف کند. در ۹ ژانویه، Crypto.com اعلام کرد که USDT، مهمترین استیبل کوین در اکوسیستم کریپتو، در کانادا برای مطابقت با مقررات این کشور از لیستش حذف می‌شود. چندین کاربر در Reddit و Twitter […]

USDT مهمترین استیبل کوین جهان است، اما نه در کانادا. Crypto.com مجبور شد برای مطابقت با مقررات، توکن را از لیستش حذف کند. در ۹ ژانویه، Crypto.com اعلام کرد که USDT، مهمترین استیبل کوین در اکوسیستم کریپتو، در کانادا برای مطابقت با مقررات این کشور از لیستش حذف می‌شود. چندین کاربر در Reddit و Twitter گزارش دادند که Crypto.com ایمیلی را ارسال کرده و کاربران کانادایی را از این تصمیم مطلع کرده است.
 
کانادایی‌ها باید قبل از ۳۱ ژانویه از شر USDT خود خلاص شوند
بر اساس این بیانیه، کاربران تا ۳۱ ژانویه فرصت دارند USDT را با هر ارز دیگری برداشت یا مبادله کنند. در صورت عدم انجام این کار، تمام موجودی‌های USDT به طور خودکار به استیبل کوین USDC Circle تبدیل می‌شود.
 

کاربر ردیت zoomercoomer9000 تأیید کرد که تنظیم‌کننده‌های کانادایی در اواخر دسامبر بیانیه‌ای صادر کردند و به آن اطلاع دادند که پلتفرم‌های رمزارز ثبت‌شده یا در حال ثبت نام از اجازه دادن به مشتریان کانادایی برای تجارت ارزهای دیجیتالی که تایید شده نیستند با اوراق بهادارند، منع شده‌اند.

 

درباره صرافی Crypto.com بیشتر بدانید.

 

در نتیجه این کار مداوم، CSA بر این نظر است که استیبل کوین‌ تتر ممکن است اوراق بهادار باشد. به پلتفرم‌های معاملاتی کریپتو که ثبت شده‌اند یا وارد تعهد پیش‌ثبت‌نام شده‌اند، یادآوری می‌شود که از اجازه دادن به مشتریان کانادایی برای تجارت یا قرار گرفتن در معرض هرگونه دارایی کریپتویی که خود یک اوراق بهادار است، منع می‌شوند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید