تاریخ: ۰۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۷

حرکت صعودی لایت ‌کوین در یک هفته‌ی اخیر

قیمت لایت کوین ظرف یک هفته‌ی اخیر تاکنون ۱۱ درصد افزایش یافته است. ارزش این التکوین در برابر بیت کوین و اتریوم نیز تقویت شده است.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز بر اساس داده‌‌های کوین مارکت کپ، لایت کوین (LTC) در حوالی ساعت ۱۵:۳۰ امروز دوشنبه ۲۶ دسامبر / ۵ دی با ۷.۱۱ درصد افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت ۷۰.۶۴ دلار معامله می‌شود. عملکرد هفتگی این ارز دیجیتال نیز تاکنون مطلوب بوده است. ارزش لایت کوین نسبت به هفت روز گذشته ۱۱ درصد افزایش یافته است. لایت کوین از ۲۰ دسامبر (سه‌شنبه ۲۹ آذر) تاکنون حرکت صعودی مطلوبی را آغاز کرده است. این التکوین از زمان شروع این حرکت صعودی به طور پیاپی کندل‌های روزانه‌ی سبزی را به ثبت رسانده است.

حجم معاملات لایت کوین هم‌اکنون با ۲۳۵.۱۷ درصد افزایش به ۵۳۱,۹۱۷,۰۲۹ دلار رسیده است. ارزش کل بازار لایت کوین نیز در حال حاضر ۷.۰۹ درصد افزایش یافته و ۵,۰۷۹,۳۲۸,۰۷۷ دلار است. در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال دنیا از نظر ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، لایت کوین یک رتبه پایین‌تر از پولکادات (DOT) و یک رتبه بالاتر از ترون (TRX) در جایگاه سیزدهم قرار دارد.

افزایش ۷ درصدی قیمت لایت کوین ارزش آن را در برابر دو رهبر بازار ارزهای دیجیتال، یعنی بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) تقویت کرده است. ارزش لایت کوین در برابر بیت کوین و اتریوم به ترتیب ۶.۸۲ و ۶.۹۰ درصد افزایش یافته است. هم‌اکنون هر یک واحد از لایت کوین معادل ۰.۰۰۴۱۸۵ بیت کوین یا ۰.۰۵۷۸۳ اتریوم ارزش دارد. 
امروز لایت کوین با افزایش ۷ درصدی خود، پس از ترا کلاسیک (LUNC)، بهترین عملکرد را در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار از خود به نمایش گذاشت. ترا کلاسیک (LUNC) اکنون با ۷.۶۱ درصد افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت ۰.۰۰۰۱۵۵۱ دلار معامله می‌شود.
در مقابل، بیت کوین و اتریوم در روز جاری تغییر چندانی نداشته‌اند. بیت کوین مدت‌ها است در یک محدوده‌ی قیمت ثابت معامله می‌شود. عملکرد هفتگی بیت کوین نیز چندان جالب نیست. ارزش بیت کوین نسبت به هفت روز گذشته فقط ۰.۷۵ درصد افزایش یافته است. هم‌اکنون، در لحظه‌ی نگارش این مطلب، بیت کوین با ۰.۲۵ درصد افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت ۱۶,۸۶۸ دلار معامله می‌شود.
ولی عملکرد اتریوم در مقایسه با بیت کوین بهتر بوده است. ارزش اتریوم نسبت به هفت روز گذشته ۳.۰۹ درصد افزایش یافته است. امروز نیز قیمت محبوب‌ترین التکوین بازار با ۰.۱۹ درصد افزایش نسبت به روز گذشته به ۱,۲۲۰ دلار رسیده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید