تاریخ: ۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷

حمایت بیل گیتس از هوش مصنوعی

بیل گیتس، یکی از بنیانگذاران مایکروسافت، نظر خود را در مورد ارتباط Web3 ،metaverse و AI (هوش مصنوعی)، مجموعه‌ای از فناوری‌های در حال توسعه، ارائه کرده است. گیتس اظهار داشت که هوش مصنوعی فناوری انقلابی است که با اینترنت در سال ۲۰۰۰ قابل مقایسه است.   بیل گیتس فناوری هوش مصنوعی را انقلابی می‌داند بیل […]

بیل گیتس، یکی از بنیانگذاران مایکروسافت، نظر خود را در مورد ارتباط Web3 ،metaverse و AI (هوش مصنوعی)، مجموعه‌ای از فناوری‌های در حال توسعه، ارائه کرده است. گیتس اظهار داشت که هوش مصنوعی فناوری انقلابی است که با اینترنت در سال ۲۰۰۰ قابل مقایسه است.
 
بیل گیتس فناوری هوش مصنوعی را انقلابی می‌داند
بیل گیتس، یکی از بنیانگذاران غول نرم افزاری مایکروسافت، نظر خود را در مورد وضعیت و ارتباط چندین فناوری نوظهور در حال توسعه امروز مطرح کرده است.
 

در AMA اخیر Reddit، گیتس در پاسخ به سوالی درباره ارتباط این مجموعه از فناوری‌های در حال توسعه و شباهت‌های مشترک این فناوری‌ها با اینترنت در ابتدای راه، گیتس نسبت به دیگر جایگزین‌ها مانند Web3 و متاورس، ترجیح داد که هوش مصنوعی را انتخاب کند.

 
گیتس بیان کرد:
هوش مصنوعی بزرگترین است. من فکر نمی‌کنم که Web3 آنقدر بزرگ یا آن چیزهای متاورسی به تنهایی انقلابی باشند، اما هوش مصنوعی کاملاً انقلابی است.
 

با این حال، گیتس اظهار داشت که مشاغل او به مسیرهای دیگری رفته است، زیرا او بیشتر بر نوآوری هایی مانند کمک به زنان باردار در مورد نیاز به کمک بیمارستانی با استفاده از فناوری اولتراسوند و درمان شرایطی مانند سوء تغذیه و کم خونی تمرکز کرده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید