تاریخ: ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

حمایت وزرای دارایی از پروژه یوروی دیجیتال

وزرای دارایی کشورهای منطقه یورو حمایت خود را از تلاش‌ها برای آماده‌سازی برای راه‌اندازی بالقوه یوروی دیجیتال تایید کردند. در همین حال، مقام پولی منطقه به دنبال این بود که به کاربران آینده اطمینان دهد که ارز جدید به طور پیش فرض و با طراحی، حریم خصوصی را حفظ خواهد کرد.   بسیاری از تصمیمات […]

وزرای دارایی کشورهای منطقه یورو حمایت خود را از تلاش‌ها برای آماده‌سازی برای راه‌اندازی بالقوه یوروی دیجیتال تایید کردند. در همین حال، مقام پولی منطقه به دنبال این بود که به کاربران آینده اطمینان دهد که ارز جدید به طور پیش فرض و با طراحی، حریم خصوصی را حفظ خواهد کرد.
 
بسیاری از تصمیمات درباره یوروی دیجیتال سیاسی هستند
وزرای دارایی کشورهای عضو اتحادیه اروپا که واحد پول مشترک اروپایی، Eurogroup را پذیرفته‌اند، روز دوشنبه در بروکسل برای علامت‌گذاری پیوستن کرواسی به منطقه یورو و بحث در مورد موضوعات جاری، از وضعیت اقتصادی گرفته تا هماهنگی سیاست‌های مالی در منطقه یورو، دیدار کردند.
 
یکی از موضوعات مورد بحث، پیشبرد ابتکار عمل برای صدور نسخه دیجیتالی یورو بود. در بیانیه‌ای که توسط این مجمع به تصویب رسید، مقامات دولتی قول دادند که به مشارکت خود ادامه دهند و پاسکال دونوهه گفت:
کاری که ما قصد انجام آن را داریم این است که به تعامل سیاسی خود با بانک مرکزی اروپا و کمیسیون ادامه دهیم، زیرا آنها در فرآیندهای خود به جلو حرکت می‌کنند، زیرا آنچه امروز گروه یورو تشخیص داد این است که بسیاری از تصمیمات در انتظار ذاتا سیاسی هستند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید