تاریخ: ۱۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵

حمایت Valkyrie از بیت کوین تراست Grayscale

valkyrie Investments، یک مدیر دارایی مستقر در تنسی، قصد خود را برای تبدیل شدن به حامی جدید بیت کوین تراست Grayscale (GBTC) اعلام کرده است. این شرکت بیان می‌کند که برای این نقش واجد شرایط منحصربه‌فرد است و قصد دارد بازخرید با ارزش خالص دارایی (NAV) را از طریق تشکیل پرونده مقررات M تسهیل کند. […]

valkyrie Investments، یک مدیر دارایی مستقر در تنسی، قصد خود را برای تبدیل شدن به حامی جدید بیت کوین تراست Grayscale (GBTC) اعلام کرده است. این شرکت بیان می‌کند که برای این نقش واجد شرایط منحصربه‌فرد است و قصد دارد بازخرید با ارزش خالص دارایی (NAV) را از طریق تشکیل پرونده مقررات M تسهیل کند.
 
Valkyrie پیشنهاد می‌دهد مدیریت بیت کوین تراست Grayscale را در اختیار بگیرد
بیت کوین تراست گری اسکیل (GBTC) در سال ۲۰۲۲ با چالش‌هایی مواجه شده است که تخفیف صندوق به ارزش خالص دارایی (NAV) به سطوح جدیدی رسیده است. طی شش ماه گذشته، اختلاف بین ارزش صندوق و NAV تا پایان سپتامبر ۲۰۲۲ بیش از ۳۵ درصد افزایش یافته است. از ۳۰ دسامبر ۲۰۲۲، این تخفیف به بیش از ۴۵ درصد افزایش یافته است. این بدان معناست که ارزش صندوق بیت کوین در حال حاضر کمتر از قیمت‌های فعلی بیت کوین است. والکری می‌خواهد با در اختیار گرفتن اسپانسر و ایجاد یک صندوق دیگر، وضعیت را اصلاح کند.
 
والکری گفت:
ما درک می‌کنیم که Grayscale با راه‌اندازی GBTC نقش مهمی در توسعه و رشد اکوسیستم بیت کوین ایفا کرده است و به تیم و کاری که آنها انجام داده اند احترام می‌گذاریم. با این حال، با توجه به رویدادهای اخیر مربوط به Grayscale و خانواده شرکت‌های وابسته آن، زمان تغییر فرا رسیده است. Valkyrie بهترین شرکت برای مدیریت GBTC است تا اطمینان حاصل شود که با سرمایه‌گذارانش منصفانه رفتار می‌شود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید