تاریخ: ۰۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴

حمله سایبری ۳ میلیون دلاری به Btc.com

شرکت صاحب این استخر در اطلاعیه‌ای فاش کرد که یک استخر بزرگ استخراج ارز دیجیتال در اوایل ماه جاری توسط هکرها مورد حمله قرار گرفته است. این حادثه منجر به سرقت دارایی‌های دیجیتال متعلق به استخر و مشتریان آن به ارزش مجموع ۳ میلیون دلار شد.   مقامات چینی تحقیقاتی را در مورد هک استخر […]

شرکت صاحب این استخر در اطلاعیه‌ای فاش کرد که یک استخر بزرگ استخراج ارز دیجیتال در اوایل ماه جاری توسط هکرها مورد حمله قرار گرفته است. این حادثه منجر به سرقت دارایی‌های دیجیتال متعلق به استخر و مشتریان آن به ارزش مجموع ۳ میلیون دلار شد.
 
مقامات چینی تحقیقاتی را در مورد هک استخر استخراج کریپتو آغاز کردند
این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرد که یکی از زیرمجموعه‌های شرکت بیت ماینینگ مورد هدف حمله هکری قرار گرفته است. نهاد تحت تأثیر یک استخر پیشرو در استخراج بیت کوین، Btc.com است که در هفته گذشته بیش از ۲.۵ درصد از توزیع استخر را به خود اختصاص داده است و سهم آن بیش از ۴ درصد به صورت سالانه است.
 

بر اساس اعلامیه منتشر شده در روز دوشنبه، ۲۶ دسامبر، این پلتفرم در ۳ دسامبر ۲۰۲۲ مورد حمله قرار گرفت. در نتیجه، دارایی‌های دیجیتالی به ارزش ۲.۳ میلیون دلار متعلق به شرکت و ۷۰۰,۰۰۰ دلار دیگر از ارزش دارایی متعلق به مشتریان آن به سرقت رفت.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید