تاریخ: ۲۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۹

خدمتی دیگر از صرافی کوین بیس

انتقالات تصادفی مبتنی بر اتریوم به کوین بیس اکنون در چند مرحله قابل بازیابی است. کوین بیس، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در ایالات متحده، ابزار بازیابی دارایی را راه‌اندازی کرده است که به کاربران امکان می‌دهد بیش از ۴۰۰۰ توکن پشتیبانی نشده ERC-20 را که به اشتباه به صرافی ارسال شده اند بازیابی کنند.   […]

انتقالات تصادفی مبتنی بر اتریوم به کوین بیس اکنون در چند مرحله قابل بازیابی است. کوین بیس، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در ایالات متحده، ابزار بازیابی دارایی را راه‌اندازی کرده است که به کاربران امکان می‌دهد بیش از ۴۰۰۰ توکن پشتیبانی نشده ERC-20 را که به اشتباه به صرافی ارسال شده اند بازیابی کنند.
 
در ازای پرداخت هزینه‌ای اندک، دارایی‌های پشتیبانی نشده را پس بگیرید
 
با توجه به پستی از کوین بیس، این ابزار فقط به یک شناسه تراکنش اتریوم نیاز دارد که در آن وجوه در کنار آدرس اشتباه کوین بیس که توکن‌ها به آن ارسال شده اند نمایان است. کلیدهای خصوصی کاربر در هیچ نقطه‌ای آشکار نمی‌شوند.‌
 
این شرکت گفت:
ما این کار را با استفاده از فناوری در انتظار ثبت اختراع انجام دادیم تا وجوه را مستقیماً از آدرس ورودی شما بدون پردازش وجوه از طریق زیرساخت تبادل متمرکز خود ارسال کنیم.
 

فقط توکن‌های انتخابی ERC-20 برای بازیابی در دسترس هستند، برخی از آنها شامل wETH ،TUSD و STETH هستند. هر دارایی واجد شرایط باید مراحل بررسی فهرست کوین بیس را طی کند.

 

به گفته کوین بیس، این اولین صرافی بزرگی است که امکان بازیابی توکن ERC-20 را در مقیاس بزرگ فراهم می‌کند، در حالی که امنیت آدرس‌های سپرده مشتریان خود را حفظ می‌کند. بایننس خدمات مشابهی را ارائه نمی‌کند، اگرچه ممکن است طبق وب‌سایت آن، اگر وجوه قابل توجهی را به دلیل نقل و انتقالات تصادفی از دست داده باشند، به‌صورت فردی به مشتریان کمک می‌کند.

 

درباره صرافی کوین بیس بیشتر بدانید.

 
کوین بیس افزود:
ما در حال تمرکز بر بهبود قابلیت استفاده برای ارائه خدمات بهتر و جلب اعتماد مشتریان خود هستیم. این سرویس هنوز در ژاپن و همچنین برای Coinbase Prime در دسترس نیست.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید