تاریخ: ۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

خروج ۲۵ درصد سرمایه بایننس در کمتر از دو ماه

طبق گزارش‌ها، بایننس تقریباً ۲۵ درصد از دارایی‌های خود را در کمتر از ۶۰ روز از دست داده است زیرا مدیر عامل Changpeng Zhao این صرافی را بدون مدیر مالی اداره می‌کند.   خروجی‌های بایننس شاهد کاهش ۲۵ درصد از دارایی‌ها در کمتر از دو ماه است تجزیه و تحلیل اخیر فوربس نشان می دهد […]

طبق گزارش‌ها، بایننس تقریباً ۲۵ درصد از دارایی‌های خود را در کمتر از ۶۰ روز از دست داده است زیرا مدیر عامل Changpeng Zhao این صرافی را بدون مدیر مالی اداره می‌کند.
 
خروجی‌های بایننس شاهد کاهش ۲۵ درصد از دارایی‌ها در کمتر از دو ماه است
تجزیه و تحلیل اخیر فوربس نشان می دهد که بیش از ۱۲ میلیارد دلار خروج دارایی از بایننس در دو ماه گذشته به رهبری استیبل کوین BUSD منتشر شده توسط Paxos و سکه BNB خود بایننس انجام شده است.
 

بر اساس گزارش فوربس، ارزش سکه BNB بایننس در دو ماه گذشته حدود ۳۰ درصد کاهش یافته است که ۵۱ درصد کمتر از رقم گزارش شده توسط صرافی در ۱۰ نوامبر ۲۰۲۲ بوده و تنها ۲۹ میلیارد از آن در صرافی باقی مانده است.

 

داده‌های بازیابی شده از CoinMarketCap متعلق به Binance در ۹ ژانویه ۲۰۲۲، نشان می‌دهد که ۳۱ درصد از دارایی‌های Binance از BNB تشکیل شده است که در تضاد با درصد پایین گزارش شده Binance در نوامبر ۲۰۲۲ است.

برچسب هااخبار BNB اخبار صرافی بایننس

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید