تاریخ: ۲۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۲

خریداران BNB در کف قیمت، اکنون باید قدردان باشند!

مدیرعامل صرافی بایننس در پستی در توییتر به طعنه گفت، سرمایه‌گذارانی که بایننس‌کوین را در کف قیمت خریداری کرده‌اند، اکنون باید خوشحال و قدردان باشند.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از کوین ادیشن، قیمت بایننس کوین (BNB) به تازگی به بالای ۳۰۰ دلار رسیده است. ماه گذشته، قیمت بایننس کوین تحت تاثیر ترس و نگرانی شدید سرمایه‌گذاران از وضعیت صرافی بایننس تا کف ۲۲۱ دلار نیز سقوط کرده بود. بر اساس مطلبی که در آن زمان منتشر کردیم – تحت عنوان آیا بایننس از بحران عبور کرده است؟ – «سرمایه‌گذاران و مشتریان صرافی بایننس تحت تاثیر گزارشی که درباره‌ی وضعیت ذخایر این صرافی منتشر شده، به شدت دچار ترس، ناامیدی و نگرانی شده‌اند؛ تا حدی که آن‌ها در ۱۳ و ۱۴ دسامبر (۲۲ و ۲۳ آذر)، حدود ۲.۲ میلیارد دلار از استیبل کوین‌های خود را از این صرافی برداشت کردند.»
مدیر عامل صرافی بایننس، چانگ‌پنگ ژائو، به تازگی در پستی در توییتر نوشته است، آن دسته از علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال که در دوره‌ی سقوط بایننس کوین بر اثر ترس، عدم اطمینان و تردید گسترده در بازار اقدام به خرید این التکوین کرده بودند، اکنون باید بسیار خوشحال باشند.
همچنین، وی اضافه کرد که با توجه به بهبود وضعیت بازار کریپتو در روزهای اخیر، آن دسته از افرادی هم که به دلیل گسترش ترس، عدم اطمینان و تردید در بازار اقدام به فروش دارایی خود کردند، اکنون باید خود را سرزنش کنند. چانگ‌پنگ ژائو خطاب به این دسته از سرمایه‌گذاران گفت که در شبکه‌های اجتماعی از افرادی که دائما پست‌های وحشتناک و ناامیدکننده‌ در مورد بازار ارزهای دیجیتال منتشر می‌کنند، هرگز پیروی نکنند.

با وجود این، برخی از کاربران و فعالان بازار ارزهای دیجیتال اظهارنظر اخیر مدیرعامل بایننس را در توییت بالا بسیار منفی و ناخوشایند تلقی کرده‌اند. به اعتقاد این افراد، چاپگ‌پنگ ژائو سعی دارد حرف‌هایی را که دوست ندارد بشنود، ساکت و حذف کند.
هم‌اکنون، در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۱۴:۱۵ روز سه‌شنبه ۱۷ ژانویه / ۲۷ دی – بایننس کوین با ۱.۱۷ درصد افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت ۳۰۱.۷۴ دلار معامله می‌شود. عملکرد هفتگی بایننس کوین نیز مطلوب بوده، زیرا ارزش آن نسبت به هفت روز گذشته ۹.۷۲ درصد افزایش یافته است. با وجود این، عملکرد بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) نسبت به بایننس کوین تاکنون بهتر بوده است، زیرا ارزش بایننس کوین در برابر دو رهبر بازار کریپتو به ترتیب ۰.۷۶ و ۰.۳۹ درصد تضعیف شده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید