تاریخ: ۱۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

خرید بیت کوین بیشتر توسط رابرت کیوساکی

نویسنده مشهور کتاب پرفروش پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی دلیل خرید بیت کوین بیشتر را فاش کرده است. او هشدار داد که مقررات کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) اکثر ارزهای دیجیتال دیگر را نابود می‌کند.   رابرت کیوساکی بیت کوین بیشتری می‌خرد نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، دلیل اصلی سرمایه‌گذاری […]

نویسنده مشهور کتاب پرفروش پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی دلیل خرید بیت کوین بیشتر را فاش کرده است. او هشدار داد که مقررات کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) اکثر ارزهای دیجیتال دیگر را نابود می‌کند.
 
رابرت کیوساکی بیت کوین بیشتری می‌خرد
نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، دلیل اصلی سرمایه‌گذاری خود در بیت کوین را فاش کرده است. نویسنده مشهور هشدار داد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) اکثر توکن‌های دیجیتال دیگر را با مقررات خود درهم می‌ریزد.
 

پدر پولدار پدر فقیر کتابی است که در سال ۱۹۹۷ توسط کیوساکی و شارون لچتر نوشته شده است. بیش از شش سال است که در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد. بیش از ۳۲ میلیون نسخه از این کتاب به بیش از ۵۱ زبان در بیش از ۱۰۹ کشور فروخته شده است.

 

کیوساکی روز جمعه توییت کرد که در حال سرمایه‌گذاری در بیت کوین است. او توضیح داد که درباره بیت کوین بسیار هیجان‌زده است، زیرا این ارز دیجیتال به‌عنوان کالایی مانند طلا، نقره و نفت طبقه‌بندی می‌شود. نویسنده پدر پولدار پدر فقیر افزود که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بیت کوین را به عنوان یک کالا طبقه‌بندی کرده است، در حالی که بیشتر توکن‌های دیجیتال دیگر اوراق بهادار هستند و هشدار می‌دهد که مقررات SEC اکثر آنها را از بین می‌برد. او در پایان توییت خود اعلام کرد که در حال خرید بیت کوین بیشتر است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید