تاریخ: ۱۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۴

خطر از دست دادن دارایی‌ها در پروتکل Ren

طبق گفته تیم سازنده پروتکل باز Ren، توسعه‌دهندگان شبکه Ren 1.0 را پس از فروپاشی FTX و Alameda Research متوقف می‌کنند. سال گذشته، تحت رهبری قبلی رن، آلامدا رن را تصاحب کرد و هر سه ماه یکبار توسعه را تامین مالی می‌کرد. در ۷ دسامبر ۲۰۲۲، توسعه دهندگان Ren هشدار دادند که سازگاری Ren 1.0 […]

طبق گفته تیم سازنده پروتکل باز Ren، توسعه‌دهندگان شبکه Ren 1.0 را پس از فروپاشی FTX و Alameda Research متوقف می‌کنند. سال گذشته، تحت رهبری قبلی رن، آلامدا رن را تصاحب کرد و هر سه ماه یکبار توسعه را تامین مالی می‌کرد. در ۷ دسامبر ۲۰۲۲، توسعه دهندگان Ren هشدار دادند که سازگاری Ren 1.0 و نسخه ۲.۰  را نمی‌توان تضمین کرد و کاربران Ren باید به زنجیره‌های اصلی خود برگردند.
 
رن به کاربران پیشنهاد می‌کند در اسرع وقت به زنجیره‌های بومی برگردند
تیم فعلی پشت پروتکل Ren، پلتفرمی که به کاربران اجازه می‌دهد تا دارایی‌های کریپتویی مانند بیت کوین (BTC) و بیت کوین کش (BCH) را توکن کنند، اعلام کرده است که Ren 1.0 به پایان کارش می‌رسد. دلیل این حرکت این است که رن توسط Alameda در فوریه ۲۰۲۱ خریداری شد و Alameda دیگر بودجه پروژه را تامین نخواهد کرد. تیم رن در یک پست توضیح داد که تیم فقط بودجه کافی برای تأمین بودجه توسعه تا پایان سه ماهه چهارم را دارد. روز چهارشنبه، حساب رسمی توییتر Ren به کاربران در مورد ضررهای احتمالی مربوط به Ren 1.0 هشدار داد.
 
تیم Ren گفت:
اطلاعات مهم، همانطور که قبلاً اعلام شد، شبکه Ren 1.0 به دلیل رویدادهای پیرامون Alameda خاموش می‌شود.
 
تیم افزود:
سازگاری بین Ren 1.0 و ۲.۰ نمی‌تواند تضمین شود و دارندگان دارایی‌های Ren باید در اسرع وقت به زنجیره‌های بومی برگردند، در غیر این صورت خطر از دست دادن آنها را دارند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید