تاریخ: ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۹

دادگاهی در چین NFTها را به رسمیت می‌شناسد!

دادگاهی در شهر هانگژو چین تشخیص داده است که توکن‌های غیرمثلی یا NFT نشان‌دهنده دارایی مجازی است که توسط قوانین جمهوری خلق محافظت می‌شود. این حکم از یک پرونده بر سر اختلاف بین یک مشتری و یک پلتفرم استخدام شده برای فروش مجموعه‌ای از توکن‌ها صادر شده است.   دادگاه هانگژو به پرونده حقوق مالکیت […]

دادگاهی در شهر هانگژو چین تشخیص داده است که توکن‌های غیرمثلی یا NFT نشان‌دهنده دارایی مجازی است که توسط قوانین جمهوری خلق محافظت می‌شود. این حکم از یک پرونده بر سر اختلاف بین یک مشتری و یک پلتفرم استخدام شده برای فروش مجموعه‌ای از توکن‌ها صادر شده است.
 
دادگاه هانگژو به پرونده حقوق مالکیت در مورد NFT رسیدگی می‌کند
دادگاهی در هانگژو، مرکز استان ژجیانگ در شرق چین، اختلاف بین یک مشتری و یک پلتفرم هنری دیجیتال محلی را بررسی کرده است که فروش NFT از طرف او را لغو کرد. کاربر از شرکت شکایت کرد و مدعی شد که عملیات بدون رضایت او خاتمه یافته است.
 

این پلتفرم که بازپرداخت را صادر کرد، توضیح داد که این اقدام به اطلاعات شخصی نادرستی که از شاکی دریافت کرده مربوط می‌شود. با توجه به رویه‌های مشتری خود را بشناسید، سفارش‌هایی که بدون احراز هویت نام واقعی ارسال می‌شوند باید لغو شوند.

 

بیشتر بدانید: قوانین ارزهای دیجیتال در چین

 
دادگاه اینترنتی Hangzhou گفت که مجموعه‌های NFT دارای ویژگی‌های حقوق مالکیت مانند ارزش، کمبود، کنترل‌پذیری و قابلیت تجارت هستند در حالی که مجموعه‌های دیجیتال دارای ویژگی‌های مجازی هستند. در بیانیه‌ای که توسط کالین وو، روزنامه‌نگار رمزنگاری چینی در توییتر نقل شده است، مقام قضایی همچنین تأکید کرد:
قرارداد درگیر در این پرونده نه ناقض قوانین و مقررات کشورمان است و نه خط‌مشی واقعی و دستورالعمل‌های نظارتی برای جلوگیری از خطرات اقتصادی و مالی را نقض می‌کند و باید مورد حمایت قانون قرار گیرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید