تاریخ: ۲۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

دارایی‌های کریپتویی تایید شده هنگ کنگ

تنظیم‌کننده‌های هنگ کنگ به‌زودی تصمیم خواهند گرفت که شهروندان در میان مجموعه‌ای از سیاست‌های دارایی دیجیتال جدید که امسال در راه است، روی کدام توکن‌های کریپتویی سرمایه‌گذاری کنند. این اقدام جدیدترین اقدام نظارتی ارزهای دیجیتال است که توسط هنگ کنگ در بازاری که ارتباط طولانی مدتی با حجم معاملات دارایی‌های دیجیتال دارد، برداشته شده است. […]

تنظیم‌کننده‌های هنگ کنگ به‌زودی تصمیم خواهند گرفت که شهروندان در میان مجموعه‌ای از سیاست‌های دارایی دیجیتال جدید که امسال در راه است، روی کدام توکن‌های کریپتویی سرمایه‌گذاری کنند. این اقدام جدیدترین اقدام نظارتی ارزهای دیجیتال است که توسط هنگ کنگ در بازاری که ارتباط طولانی مدتی با حجم معاملات دارایی‌های دیجیتال دارد، برداشته شده است.
 
هنگ کنگ مقاله مشاوره‌ای صادر می‌کند
رویترز روز چهارشنبه گزارش داد، کمیسیون اوراق بهادار و معاملات آتی هنگ کنگ (SFC) در حال آماده‌سازی فهرستی از دارایی‌های کریپتویی برای معامله‌گران خرده فروشی است. مدیر عامل جدید SFC، جولیا لئونگ فانگ یی، گفت این توکن‌های کریپتویی که در لیست سفید قرار گرفته‌اند، توکن‌هایی هستند که به اندازه کافی برای سرمایه‌گذاران غیرحرفه‌ای ایمن تلقی می‌شوند. لئونگ این نظرات را طی یک جلسه در مجمع مالی آسیایی که در ۱۱ ژانویه در هنگ کنگ برگزار شد، بیان کرد.
 
لئونگ اظهار داشت:
برخی از پلتفرم‌های دارایی‌های مجازی بیش از ۲۰۰۰ محصول دارند، اما ما قصد نداریم به سرمایه‌گذاران خرد اجازه داد و ستد با همه آنها را بدهیم.
 

جدا از لیست توکن‌های تایید شده، لئونگ افزود که SFC با مردم در مورد مقررات تجارت خرده فروشی کریپتو ارتباط برقرار خواهد کرد. فهرست تایید شده بخشی از یک فشار نظارتی گسترده‌تر ارزهای دیجیتال است که شامل انتشار یک مقاله مشاوره‌ای قبل از پایان سه ماهه اول ۲۰۲۳ می‌شود. این فشار قانونی همچنین حاوی پروتکل‌های مجوز جدید برای صرافی‌های کریپتویی و سایر ارائه‌دهندگان خدمات دارایی مجازی است.

 

بیشتر بدانید: قوانین ارزهای دیجیتال در هنگ کنگ

 

برای لئونگ، هدف حفاظت از سرمایه‌گذار است. رئیس رگولاتوری به کاهش شدید قیمت ناشی از زمستان فعلی ارزهای دیجیتال اشاره کرد. سرمایه‌گذاران در هنگ کنگ تا اوت ۲۰۲۲ ۵۰ میلیون دلار به دلیل کلاهبرداری‌های کریپتویی از دست داده اند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید