تاریخ: ۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

دخالت SEC در معامله وویجر و بایننس ایالات متحده

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در قرارداد خرید دارایی بین بایننس ایالات متحده و وام‌دهنده ارز دیجیتال وویجر دیجیتال ورشکسته دخالت کرده است. رگولاتور اوراق بهادار توضیح داد که به طور رسمی در حال بررسی است که آیا بدهکاران و سایرین قوانین ضد تقلب و سایر مقررات قوانین اوراق بهادار فدرال را […]

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در قرارداد خرید دارایی بین بایننس ایالات متحده و وام‌دهنده ارز دیجیتال وویجر دیجیتال ورشکسته دخالت کرده است. رگولاتور اوراق بهادار توضیح داد که به طور رسمی در حال بررسی است که آیا بدهکاران و سایرین قوانین ضد تقلب و سایر مقررات قوانین اوراق بهادار فدرال را نقض کرده اند یا خیر.
 
SEC در معامله خرید دارایی Binance و Voyager دخالت می‌کند
کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) روز چهارشنبه یک اعتراض به قرارداد خرید دارایی بین شرکت ارز دیجیتال ورشکسته Voyager Digital و بازوی صرافی ارز دیجیتال بایننس ایالات متحده ارائه کرد.
 
در جزئیات پرونده دادگاه آمده است:
SEC به طور رسمی در حال بررسی است که آیا Voyager Digital و دیگران قوانین ضد کلاهبرداری و سایر مقررات قوانین اوراق بهادار فدرال را نقض کرده اند یا خیر.
 

رگولاتور اوراق بهادار توضیح داد که Voyager Digital به دنبال تأیید مشروط بیانیه افشا در حمایت از طرح فصل ۱۱ و تأیید قرارداد خرید دارایی (APA) با BAM Trading Services Inc d/b/a Binance.US است.

 

با این حال، SEC گفت که بیانیه افشا و APA شامل برخی از اطلاعات ضروری مانند توانایی بایننس ایالات متحده برای انجام معامله‌ای به این بزرگی که بدهکاران ارزش آن را ۱.۰۲۲ میلیارد دلار می‌دانند و ماهیت عملیات تجاری بایننس ایالات متحده پس از خرید، نبود.

 

رگولاتور افزود که بیانیه افشا و APA همچنین جزئیات کافی در مورد نحوه قصد بدهکاران برای تضمین دارایی‌های مشتری در طول اجرای طرح و تعادل مجدد سبد ارزهای دیجیتال بدهکاران را شامل نمی‌شود.

 

صرافی کریپتویی بایننس در ۱۸ دسامبر اعلام کرد که نهاد آمریکایی آن توافقنامه‌ای برای خرید دارایی‌های وویجر منعقد کرده است.

برچسب هااخبار صرافی بایننس

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید