تاریخ: ۲۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۹

درخواست مقامات دولت باهاما از SBF

روز دوشنبه، اسناد دادگاه از وکلای مرتبط با پرونده ورشکستگی FTX Trading LTD در فصل ۱۱ ادعا می‌کند که دولت باهاما از سم بنکمن فراید (SBF) یکی از بنیانگذاران FTX خواسته است تا توکن‌های کریپتویی جدیدی را ضرب کند.   دولت باهاما متهم به برخورد با بنیانگذار FTX، سم بنکمن فراید شد پس از دستگیری […]

روز دوشنبه، اسناد دادگاه از وکلای مرتبط با پرونده ورشکستگی FTX Trading LTD در فصل ۱۱ ادعا می‌کند که دولت باهاما از سم بنکمن فراید (SBF) یکی از بنیانگذاران FTX خواسته است تا توکن‌های کریپتویی جدیدی را ضرب کند.
 
دولت باهاما متهم به برخورد با بنیانگذار FTX، سم بنکمن فراید شد
پس از دستگیری سم بنکمن فراید (SBF) در باهاما، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) SBF را به کلاهبرداری در مورد سقوط FTX متهم کرد. علاوه بر این، گزارش‌ها نشان می‌دهد که دفتر دادستانی ناحیه جنوبی نیویورک (SDNY) و وکیل SDNY دامیان ویلیامز SBF را نیز به جنایت متهم کرده اند.
 
راشل شارف، گزارشگر دادگاه law360.com در روز سه‌شنبه فاش کرد:
دفتر دادستانی منهتن ایالات متحده روز سه‌شنبه یک کیفرخواست هشت موردی را منتشر کرد که در آن سم بنکمن فراید، بنیانگذار FTX را با طرحی چند ساله برای خارج کردن پول از صرافی که اکنون فروپاشیده است، متهم کرد. سه‌شنبه. علاوه بر این، اسناد دادگاه از پرونده ورشکستگی FTX نشان می‌دهد که مدیران تصفیه موقت مشترک FTX Digital Markets درخواستی برای رد پرونده فصل ۱۱ FTX Property Holdings LTD ارائه کرده اند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید