تاریخ: ۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷

دریافت ۱۷ میلیون دلار توسط قربانیان Bitconnect

بیش از ۱۷ میلیون دلار غرامت بین سرمایه‌گذاران در طرح هرمی Bitconnect بر اساس حکم دادگاه در ایالات متحده توزیع می‌شود. طرح بدنام سرمایه‌گذاری رمزارز از هزاران نفر در سراسر جهان کلاهبرداری کرد.   به سرمایه‌گذاران Bitconnect از ده‌ها کشور، میلیون‌ها دلار بازپرداخت خواهد شد وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) روز پنجشنبه به نقل از […]

بیش از ۱۷ میلیون دلار غرامت بین سرمایه‌گذاران در طرح هرمی Bitconnect بر اساس حکم دادگاه در ایالات متحده توزیع می‌شود. طرح بدنام سرمایه‌گذاری رمزارز از هزاران نفر در سراسر جهان کلاهبرداری کرد.
 
به سرمایه‌گذاران Bitconnect از ده‌ها کشور، میلیون‌ها دلار بازپرداخت خواهد شد
وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) روز پنجشنبه به نقل از یک حکم صادر شده توسط دادگاه منطقه‌ای فدرال در سن دیگو اعلام کرد که در مجموع بیش از ۱۷ میلیون دلار غرامت به حدود ۸۰۰ قربانی از بیش از ۴۰ کشور جهان که در Bitconnect ضرر کرده اند، بازگردانده می‌شود. این طرح سرمایه‌گذاری کریپتو در مقیاس بزرگ هزاران سرمایه‌گذار را در سراسر جهان فریب داد.
 

این حکم پس از آن صادر شد که در ۱۶ سپتامبر ۲۰۲۱، گلن آرکارو ۴۴ ساله، مروج ارشد Bitconnect مستقر در ایالات متحده، به توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری اعتراف کرد. او اعتراف کرد که عرضه اولیه سکه و تبادل ارز دیجیتال Bitconnect را به عنوان یک سرمایه‌گذاری پرسود با هدف بهره‌برداری از علاقه سرمایه‌گذاران به ارزهای دیجیتال تبلیغات می‌کرد.

 

Arcaro و همکارانش سرمایه‌گذاران را در مورد برنامه وام‌دهی Bitconnect و فناوری‌های Bitconnect Trading Bot و Volatility Software اختصاصی آن گمراه کردند که همانطور آنها ادعا کردند می‌توانند بازده تضمین شده پول سرمایه‌گذاران را که برای تجارت در بازارهای مبادلات کریپتویی استفاده می‌شود، ایجاد کنند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید