تاریخ: ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

در ۸ سال آینده چه اتفاقی برای بیت کوین خواهد افتاد؟

مایکل سیلور، یکی از بنیانگذاران و رئیس اجرایی شرکت هوش تجاری آمریکایی MicroStrategy، آنچه را که فکر می‌کند در هشت سال آینده برای بیت کوین (BTC) اتفاق می‌افتد، به اشتراک گذاشته است. سیلور در مصاحبه اخیر با کوری کلیپستن، بنیانگذار و مدیر عامل Swan Bitcoin، خاطرنشان کرد که او می‌بیند بیت کوین تا سال ۲۰۳۱ […]

مایکل سیلور، یکی از بنیانگذاران و رئیس اجرایی شرکت هوش تجاری آمریکایی MicroStrategy، آنچه را که فکر می‌کند در هشت سال آینده برای بیت کوین (BTC) اتفاق می‌افتد، به اشتراک گذاشته است. سیلور در مصاحبه اخیر با کوری کلیپستن، بنیانگذار و مدیر عامل Swan Bitcoin، خاطرنشان کرد که او می‌بیند بیت کوین تا سال ۲۰۳۱ به یک فروشگاه جهانی ارزش تبدیل می‌شود.
 
پذیرش نهادی
به گفته وی، پذیرش نهادی یکی از اولین محرک‌های وضعیت ذخیره جهانی ارزش دارایی دیجیتال در سال‌های آینده است. این طرفدار بیت کوین معتقد است پذیرش نهادی از طریق اظهارات کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده (CFTC)، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و تصمیمات موسسات مالی سنتی امکان‌پذیر است.
 

سیلور به برخی از موسسات مالی سنتی مانند بلک راک و فیدلیتی اشاره کرد که در چند وقت اخیر به دلیل پتانسیل بیت کوین، علیرغم اینکه قبلاً از این دارایی فاصله گرفته بودند، شروع به پذیرش بیت کوین کرده اند.

 

بنیانگذار MicroStrategy همچنین از رشد انفجاری شبکه لایتنینگ به عنوان یکی دیگر از عواملی که این دارایی دیجیتال را به یک ذخیره جهانی ارزش تبدیل می کند، اشاره کرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید