تاریخ: ۱۹ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۸

دستمزد ۱۵ میلیون دلاری کوین اولری

کوین اولری با نام مستعار آقای شگفت‌انگیز، فاش کرده است که صرافی کریپتویی ورشکسته FTX به او حدود ۱۵ میلیون دلار پرداخت کرده تا سخنگوی آن‌ها شود. وی گفت حدود ۹.۷ میلیون دلار در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کردم. فکر می‌کنم این چیزی است که از دست دادم. اولیری گفت فعلا همه چیز صفر است.   […]

کوین اولری با نام مستعار آقای شگفت‌انگیز، فاش کرده است که صرافی کریپتویی ورشکسته FTX به او حدود ۱۵ میلیون دلار پرداخت کرده تا سخنگوی آن‌ها شود. وی گفت حدود ۹.۷ میلیون دلار در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کردم. فکر می‌کنم این چیزی است که از دست دادم. اولیری گفت فعلا همه چیز صفر است.
 
کوین اولری ۱۵ میلیون دلار توسط FTX دستمزد دریافت کرد
کوین اولری در مصاحبه‌ای با CNBC فاش کرد که صرافی سقوط کرده FTX سال گذشته حدود ۱۵ میلیون دلار به او پرداخت کرد تا سخنگوی آن‌ها شود.
 
اولری با اشاره به اینکه طعمه شد، توضیح داد:
کل معامله کمتر از ۱۵ میلیون دلار بود، در مجموع من حدود ۹.۷ میلیون دلار را در ارزهای دیجیتال گذاشتم. فکر می‌کنم این چیزی است که از دست دادم. چون در حال حاضر صفر است.
 

وی همچنین فاش کرد که او همچنین بیش از ۱ میلیون دلار سهام FTX دارد که اکنون به دلیل فرآیند محافظت از ورشکستگی بی‌ارزش شده است. علاوه بر این، آقای شگفت انگیز توضیح داد که موجودی کمی بیش از ۴ میلیون دلار ظاهراً توسط مالیات و حق‌الزحمه نمایندگان خورده شده است.

 
او اعتراف کرد:
سرمایه‌گذاری خوبی نبود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید