تاریخ: ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵

دستورالعمل NYDFS برای شرکت‌های کریپتویی

روز دوشنبه، دپارتمان خدمات مالی نیویورک (NYDFS) دستورالعملی را در مورد ساختارهای نگهداری برای کمک به محافظت از پول مشتریان در صورت ورشکستگی یک شرکت کریپتویی منتشر کرد. تنظیم‌کننده ارشد مالی نیویورک تاکید کرد که کسب و کارها نباید وجوه مشتریان را با هم ترکیب کنند و وجوه مشتریان باید با حسابداری جداگانه تفکیک شوند. […]

روز دوشنبه، دپارتمان خدمات مالی نیویورک (NYDFS) دستورالعملی را در مورد ساختارهای نگهداری برای کمک به محافظت از پول مشتریان در صورت ورشکستگی یک شرکت کریپتویی منتشر کرد. تنظیم‌کننده ارشد مالی نیویورک تاکید کرد که کسب و کارها نباید وجوه مشتریان را با هم ترکیب کنند و وجوه مشتریان باید با حسابداری جداگانه تفکیک شوند.
 
سقوط FTX باعث می‌شود NYDFS دستورالعملی در مورد مقررات نگهدارنده ارز مجازی صادر کند
پس از فروپاشی اخیر FTX و اتهامات وارده به یکی از بنیانگذاران آن، سم بنکمن فراید و معاونان ارشد، دپارتمان خدمات مالی نیویورک (NYDFS) دستورالعملی را منتشر کرد که در آن جزئیات دارایی‌های مشتری در اختیار یک تجارت ارز مجازی باید تفکیک شود.
 

این دستورالعمل توسط آدرین هریس، سرپرست NYDFS صادر شده است و تنظیم‌کننده اصرار دارد که متولیان ارز مجازی باید برای محافظت از مشتریان و حفظ اعتماد، یک چارچوب نظارتی ایمن را اعمال کنند. راهنمای NYDFS خلاصه‌ای از چهار خط مشی و استاندارد مختلف را ارائه می‌دهد که نهادهای ارز مجازی (VCEs) باید از آنها پیروی کنند.

 
این چهار سیاست به شرح زیر است:
تفکیک و حسابداری جداگانه برای ارز مجازی مشتری،VCE Custodian و استفاده نکردن از ارز مجازی مشتری، ترتیبات حضانت فرعی و
افشای مشتری.
 

برای نگهبانی صحیح ارز مجازی مشتری و نگهداری دفاتر و سوابق مناسب، از یک متولی VCE انتظار می‌رود که به طور جداگانه ارز مجازی مشتری را از دارایی‌های شرکتی متولی VCE و نهادهای وابسته به آن، چه در زنجیره و چه در دفتر کل داخلی متولی VCE و حساب تفکیک کند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید