تاریخ: ۲۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۰

دستگیری سم بنکمن فراید در باهاما

بر اساس گزارش‌های محلی به نقل از دادستان کل کشور، رایان پیندر، یکی از بنیانگذاران FTX، سم بنکمن فراید (SBF) در باهاما دستگیر شده است. به گفته پیندر، دستگیری SBF به دنبال دریافت اطلاعیه رسمی از ایالات متحده مبنی بر طرح اتهامات جنایی علیه SBF و احتمالا درخواست استرداد او صورت گرفت.   سم بنکمن […]

بر اساس گزارش‌های محلی به نقل از دادستان کل کشور، رایان پیندر، یکی از بنیانگذاران FTX، سم بنکمن فراید (SBF) در باهاما دستگیر شده است. به گفته پیندر، دستگیری SBF به دنبال دریافت اطلاعیه رسمی از ایالات متحده مبنی بر طرح اتهامات جنایی علیه SBF و احتمالا درخواست استرداد او صورت گرفت.
 
سم بنکمن فراید، بنیانگذار FTX در باهاما بازداشت شده است
به دنبال فروپاشی FTX و Alameda Research در ماه گذشته و تشکیل پرونده ورشکستگی در ۱۱ نوامبر ۲۰۲۲، Sam Bankman Fried (SBF) دستگیر شد. در ۱۲ دسامبر ۲۰۲۲، The Tribune گزارش داد که دادستان کل (AG) رایان پیندر این خبر را برای مطبوعات فاش کرد. این خبر به دنبال اصرار شرکت Bahamian AG است که FTX تحت یک تحقیقات فعال و مداوم قرار گرفته است. پیندر روز دوشنبه به مطبوعات گفت که دستگیری بنکمن فراید در باهاما احتمالا به استرداد به آمریکا منجر خواهد شد.
 
دفتر AG توضیح داد:
در ۱۲ دسامبر ۲۰۲۲، دفتر دادستان کل باهاما دستگیری سم بنکمن فراید (SBF)، مدیر عامل سابق FTX را توسط نیروی پلیس سلطنتی باهاما اعلام کرد.
 
دفتر AG باهاما اعلام کرد:
دستگیری SBF به دنبال دریافت اطلاعیه رسمی از ایالات متحده مبنی بر طرح اتهام جنایی علیه SBF و احتمال درخواست استرداد وی صورت گرفت.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید