تاریخ: ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۷

دوج‌کوین در یک قدمی ریپل!

در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال دنیا، دوج‌کوین به یک قدمی ریپل رسیده است. دوج‌کوین با تداوم روند صعودی خود احتمالا بتواند ریپل را پشت سر بگذارد.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از کوین ادیشن، دوج کوین (DOGE) در حال حاضر در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال دنیا از نظر ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، به شدت به ریپل (XRP) نزدیک شده است. با تداوم روند صعودی این میم کوین، احتمال دارد دوج کوین جای ریپل را در این فهرست بگیرد. پیش‌تر، خبری مبنی بر همکاری ماسک و بوترین برای ارتقاء دوج‌کوین منتشر کردیم. این مسئله می‌تواند به روند صعودی دوج کوین شتاب بیش‌تری بدهد.
 

دوج کوین (DOGE) هم‌اکنون در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۱۳:۰۰ روز یک‌شنبه ۶ آذر – با ۴.۶۲ درصد افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت ۰.۰۹۶۷۶ دلار معامله می‌شود. ارزش دوج کوین ظرف یک هفته‌ی گذشته ۱۵.۳۱ درصد افزایش یافته است. ارزش کل بازار دوج کوین نیز با ۵.۰۸ درصد افزایش، هم‌اکنون ۱۲,۸۷۷,۵۷۸,۹۰۳ دلار است. با وجود این، حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی این میم کوین با ۲۷.۱۱ درصد کاهش به ۹۷۵,۱۴۸,۶۴۲ دلار رسیده است.

در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار، دوج کوین هم‌اکنون یک پله پایین‌تر از ریپل و یک پله بالاتر از کاردانو (ADA) در جایگاه هشتم قرار دارد.
ارزش دوج کوین در برابر دو ارز دیجیتال برتر بازار، بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) تقویت شده است. ارزش دوج کوین در برابر بیت کوین و اتریوم به ترتیب ۵.۸۵ و ۶.۰۳ درصد افزایش یافته است. به این ترتیب، هم‌اکنون هر واحد از دوج کوین معادل ۰.۰۰۰۰۰۵۸۹۳ بیت کوین یا ۰.۰۰۰۰۸۰۳۸ اتریوم ارزش دارد.
از سویی دیگر، ریپل (XRP) هم‌اکنون با ۱.۸۹ درصد کاهش نسبت به روز گذشته با قیمت ۰.۳۹۹۱ دلار معامله می‌شود. ارزش کل بازار ریپل اکنون ۲۰,۰۷۱,۷۵۷,۳۲۳ دلار است. حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی ریپل نیز به ۵۲۳,۱۶۴,۱۹۲ دلار رسیده است.

در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار، ریپل هم‌اکنون یک پله پایین‌تر از بایننس یو‌اس‌‌دی (BUSD) و یک پله بالاتر از دوج کوین (DOGE) در جایگاه هشتم قرار دارد.
ارزش ریپل در برابر دو ارز دیجیتال برتر بازار، بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) تضعیف شده است. ارزش ریپل در برابر بیت کوین و اتریوم به ترتیب ۱.۵۲ و ۱.۳۴ درصد کاهش یافته است. به این ترتیب، هم‌اکنون هر واحد از ریپل معادل ۰.۰۰۰۰۲۴۱۳ بیت کوین یا ۰.۰۰۰۳۲۹۳ اتریوم ارزش دارد.
به این ترتیب، با توجه به روند صعودی دوج کوین و احتمال تداوم این روند، و از سویی دیگر، با توجه به کاهش قیمت ریپل، می‌توان پیش‌بینی کرد که دوج کوین بتواند جایگاه ریپل را در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال دنیا از لحاظ ارزش کل بازار از آنِ خود کند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید