تاریخ: ۰۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

دیدگاه مشکوک رئیس جمهور سابق روسیه درباره کریپتو

دیمیتری مدودف معتقد است که دلار آمریکا و یورو قدرت خود را از دست خواهند داد، در حالی که ارزهای دیجیتال برجسته خواهند شد. دیمیتری مدودف، سیاستمدار روسی که بین سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲ رئیس‌جمهور این کشور بود، فکر می‌کند سال ۲۰۲۳ ممکن است شاهد سقوط صندوق بین‌المللی پول (IMF) و بانک جهانی باشیم. او […]

دیمیتری مدودف معتقد است که دلار آمریکا و یورو قدرت خود را از دست خواهند داد، در حالی که ارزهای دیجیتال برجسته خواهند شد. دیمیتری مدودف، سیاستمدار روسی که بین سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲ رئیس‌جمهور این کشور بود، فکر می‌کند سال ۲۰۲۳ ممکن است شاهد سقوط صندوق بین‌المللی پول (IMF) و بانک جهانی باشیم. او پیشنهاد کرد که چنین رویدادی می‌تواند قدرت یورو و دلار را کاهش دهد و استفاده از ارزهای دیجیتال را تقویت کند. بنیانگذار ترون، جاستین سان، با نظر روشنگرانه مدودف موافقت کرد. او همچنین اظهار داشت که پذیرش کریپتو به تدریج در چین در حال افزایش است و بهترین‌ها هنوز در راه است.
 
پیش‌بینی رمز ارز مدودف
بسیاری از افراد برجسته و شخصیت‌های سیاسی از نزدیک شدن به پایان سال ۲۰۲۲ به عنوان فرصتی برای به اشتراک گذاشتن پیش‌بینی‌های خود در مورد آنچه در سال بعد انتظار می‌رود استفاده کردند. دیمیتری مدودف، رئیس جمهور سابق روسیه و نخست وزیر سابق بزرگترین کشور جهان از نظر خشکی بود.
 

او معتقد است که سیستم برتون وودز (یک قرارداد پولی بین‌المللی که نرخ‌های مبادله ارز را استاندارد می‌کند) می‌تواند از هم بپاشد و باعث فروپاشی موسسات مالی پیشرو مانند صندوق بین‌المللی پول و بانک جهانی شود. در نتیجه، دو ارز فیات پیشرو در جهان، یورو و دلار، ممکن است تسلط خود را به عنوان ارزهای ذخیره جهانی از دست بدهند و باعث پذیرش گسترده ارزهای دیجیتال شود.

 

جاستین سان از ترون، تز این سیاستمدار را برجسته کرد و افزود که کریپتو پتانسیل انقلابی کردن ارز ذخیره جهانی را دارد.

برچسب هابرگزیده ها

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید