تاریخ: ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۳

دیو ریپلی SBF را به عنوان یک کلاهبردار محکوم می‌کند

ریپلی گفت که سرایت FTX ادامه خواهد داشت اما به کراکن نخواهد رسید. دیو ریپلی، مدیرعامل جدید صرافی کریکن، گفت که اطلاعات داخلی دارد که FTX از کاربرانش کلاهبرداری کرده است. او انتظار شیوع بیشتری از بحران را دارد و اطمینان می‌دهد که نهادش تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت.   مشکلات بیشتری برای کریپتو در […]

ریپلی گفت که سرایت FTX ادامه خواهد داشت اما به کراکن نخواهد رسید. دیو ریپلی، مدیرعامل جدید صرافی کریکن، گفت که اطلاعات داخلی دارد که FTX از کاربرانش کلاهبرداری کرده است. او انتظار شیوع بیشتری از بحران را دارد و اطمینان می‌دهد که نهادش تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت.
 
مشکلات بیشتری برای کریپتو در راه است
ریپلی در مصاحبه اخیر با بلومبرگ، سم بنکمن فراید (مدیر عامل سابق پلتفرم ورشکسته FTX) را یک کلاهبردار توصیف کرد. او همچنین فکر می‌کند که برای کشف دلایل فاجعه و اتخاذ تدابیر کافی برای ناظران مربوط و دولت زمان لازم است.
 

از دیگر افراد برجسته‌ای که از SBF انتقاد می‌کنند، می‌توان به مایکل سیلور و چانگ پنگ ژائو اشاره کرد. رئیس بایننس اخیراً او را به‌عنوان یکی از بزرگترین کلاهبرداران تاریخ و دستکاری چیره‌دست طبقه‌بندی کرده است که رسانه‌ها را فاسد کرده تا به عنوان قهرمان معرفی شود.

 

به گفته ریپلی، سقوط FTX ضربه شدیدی به کل صنعت وارد کرد و انتظار داشت که اثر دومینویی سقوط شرکت‌ها ادامه یابد. با این حال، او اطمینان داد که این بحران بر عملکرد کراکن تأثیری نداشته است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید