تاریخ: ۲۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۶

ذخایر طلای بانک‌های مرکزی در بالاترین سطح خود

پس از گزارش سه ماهه سوم شورای جهانی طلا (WGC) که نشان می‌دهد بانک‌های مرکزی رکورد خرید طلا را داشته‌اند، داده‌های منتشر شده توسط WGC نشان می‌دهد که بانک‌های مرکزی در حال خرید طلای بیشتری در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۲ هستند. آمارها نشان می‌دهد که طلای بانک‌های مرکزی جهان در بالاترین سطح از سال […]

پس از گزارش سه ماهه سوم شورای جهانی طلا (WGC) که نشان می‌دهد بانک‌های مرکزی رکورد خرید طلا را داشته‌اند، داده‌های منتشر شده توسط WGC نشان می‌دهد که بانک‌های مرکزی در حال خرید طلای بیشتری در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۲ هستند. آمارها نشان می‌دهد که طلای بانک‌های مرکزی جهان در بالاترین سطح از سال ۱۹۷۴ قرار دارد.
 
بانک‌های مرکزی به خرید طلا در سه ماهه چهارم ادامه می‌دهند، امارات متحده عربی بیشترین مقدار شمش طلا را در ماه اکتبر خریداری می‌کند
بانک‌های مرکزی در سرتاسر جهان مقادیر زیادی طلا خریداری می‌کنند و در هفته اول نوامبر، گزارش شورای جهانی طلا (WGC) نشان داد که بانک‌های مرکزی مقدار بی‌سابقه‌ای شمش خریداری کرده‌اند. داده‌های سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ WGC نشان داد که بانک‌های مرکزی در سه ماهه سوم نزدیک به ۴۰۰ تن ذخیره کردند که بالاترین سه ماهه ثبت شده از نظر خرید طلا بود.
 

WGC همچنین متوجه شد که یک خریدار مرموز طلا در سه ماهه سوم وجود داشته است و گمان می‌رود چین خریدار مرموز طلا باشد. آمارهای جدید WGC که پس از گزارش سه ماهه سوم ۲۰۲۲ منتشر شد، نشان می‌دهد که در ماه اکتبر، بانک‌های مرکزی در سراسر جهان ۳۱ تن طلا به دست آورده اند. بانک مرکزی امارات متحده عربی بیشترین طلا را در ماه اکتبر خریداری کرد و ۹ تن طلای دیگر به انبار این کشور اضافه کرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید