تاریخ: ۱۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۴

رابطه عجیب FTX با شرکت‌های کشاورزی

پس از کشف اینکه ده شرکت هلدینگ مرتبط با FTX Digital و Alameda Research حدود ۵.۴ میلیارد دلار در نزدیک به ۵۰۰ شرکت و پروژه سرمایه‌گذاری کرده اند، مردم در مورد چند سرمایه‌گذاری خاص کنجکاو شده اند. یک سرمایه‌گذاری خاص توسط FTX Ventures Ltd به مبلغ ۲۵ میلیون دلار در شرکت ۸۰ Acres مستقر در […]

پس از کشف اینکه ده شرکت هلدینگ مرتبط با FTX Digital و Alameda Research حدود ۵.۴ میلیارد دلار در نزدیک به ۵۰۰ شرکت و پروژه سرمایه‌گذاری کرده اند، مردم در مورد چند سرمایه‌گذاری خاص کنجکاو شده اند. یک سرمایه‌گذاری خاص توسط FTX Ventures Ltd به مبلغ ۲۵ میلیون دلار در شرکت ۸۰ Acres مستقر در اوهایو بود، شرکتی که متخصص در کشاورزی است. به نظر می‌رسد که ۸۰ Acres Farms با یک تولیدکننده هیدروپونیک باهامایی به نام Eeden Farms شریک شد و رایان سلامه، مدیر اجرایی FTX Digital Markets به همراه فیلیپ دیویس، نخست وزیر باهامیا، از مزرعه ۸۰ Acres در اوهایو بازدید کرد.
 
نگاهی به روابط بین FTX Ventures، مدیر اجرایی FTX و شرکت‌های کشاورزی
فایننشال تایمز (FT) اخیرا اسنادی را منتشر کرده است که سبد سرمایه‌گذاری‌های FTX Digital و Alameda Research را نشان می‌‎دهد که مجموعاً به ۵.۴ میلیارد دلار می‌رسد. در میان صدها سرمایه‌گذاری، FTX و Alameda در شرکت‌هایی سرمایه‌گذاری کردند که به صنعت کریپتو و بلاکچین مرتبط نبودند.
 

یکی از این سرمایه‌گذاری‌ها ۸۰ Acres Farms بود، یک شرکت کشاورزی که محصولات را به فروشگاه‌های مواد غذایی مانند The Fresh Market ،Kroger و Whole Foods ارائه می‌کند. دو بنیانگذار ۸۰ Acres اخیراً به بخش Follow the Food بی‌بی‌سی‌به درآمدند.

 

اکنون ممکن است مردم تعجب کنند که چرا یک شرکت ارزهای دیجیتال و به طور خاص FTX Ventures Ltd، در شرکتی سرمایه‌گذاری کرد که محصولات خود را با استفاده از هیدروپونیک تولید می‌کند. دلیل آن کاملاً مشخص نیست، اما اطلاع عمومی این است که رایان سلامه، مدیر اجرایی FTX Digital Markets، در ژانویه ۲۰۲۲ از مزرعه این شرکت بازدید کرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید