تاریخ: ۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷

راه‌اندازی خدمات Staking اتریوم Metamask

روز جمعه، شرکت کیف پول وب۳ Metamask، یکی از زیرمجموعه‌های شرکت Consensys با محوریت اتریوم، اعلام کرد که راه‌اندازی بتای ویژگی‌های استیکینگ اتریوم از طریق سرویس‌های استیکینگ Lido یا Rocketpool در دسترس خواهد بود. کاربرانی که می‌خواهند اتریوم را به اشتراک بگذارند و جوایزی کسب کنند، می‌توانند یکی از ارائه‌دهندگان سهام را در رابط کیف […]

روز جمعه، شرکت کیف پول وب۳ Metamask، یکی از زیرمجموعه‌های شرکت Consensys با محوریت اتریوم، اعلام کرد که راه‌اندازی بتای ویژگی‌های استیکینگ اتریوم از طریق سرویس‌های استیکینگ Lido یا Rocketpool در دسترس خواهد بود. کاربرانی که می‌خواهند اتریوم را به اشتراک بگذارند و جوایزی کسب کنند، می‌توانند یکی از ارائه‌دهندگان سهام را در رابط کیف پول Metamask انتخاب کنند.
 
آخرین به‌روزرسانی Metamask به کاربران اجازه می‌دهد اتریوم را با Lido و Rocketpool به اشتراک بگذارند
ارائه دهنده کیف پول Metamask اعلام کرد که این شرکت خدمات استیکینگ اتریوم (ETH) را به مجموعه ابزارهای کیف پول اضافه کرده است.
 
متامسک روز جمعه گفت:
ما بسیار خوشحالیم که اعلام کنیم اکنون می‌توانید ETH را با Lido یا Rocketpool از طریق Dapp به اشتراک بگذارید.
 
این شرکت در توییتر افزود:
Metamask Staking به شما امکان می‌دهد مستقیماً با پروتکل‌های Lido و Rocketpool تعامل داشته باشید.
 

اساساً، دو ارائه‌دهنده استیکینگ، Lido و Rocketpool، دو نسخه rebasing و repricing از اتریوم (ETH) معروف به STETH و RETH را منتشر می‌کنند. کاربران یا انتخاب می‌کنند که این توکن STETH/RETH را برای زمانی که می‌خواهند سهام خود را پس بگیرند، حفظ کنند، از آن به عنوان وثیقه در بخش مالی غیرمتمرکز استفاده کنند، یا حتی آن را با توکن دیگری به ETH یا ERC20 دیگر تعویض کنند.

 
پست شرکت کیف پول Web3 افزود:
پس از ادغام، تقاضای فزاینده‌ای برای سرویس‌های سهامداری ساده وجود دارد که در نهایت اتریوم را ایمن می‌کند. فرقی نمی‌کند که شما یک استیکینگ کننده باتجربه باشید یا یک تماشاگر، Metamask Staking یک راه بصری برای پرش و به اشتراک گذاشتن اتریوم خود برای پاداش ارائه می‌دهد.

برچسب هااخبار وب۳

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید