تاریخ: ۲۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵

راه‌اندازی راه‌حل پرداخت بلاکچینی UNHCR

کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل (UNHCR) اخیراً اعلام کرد که یک راه‌حل پرداخت بلاکچین برای توزیع پول نقد دیجیتال به افراد آواره داخلی (IDP) در اوکراین راه‌اندازی کرده است. به گفته این آژانس، استفاده از سیستم توزیع پول نقد مبتنی بر بلاکچین تضمین می‌کند که وجوه فوراً به گیرندگان مورد نظر منتقل می‌شود.   فقط […]

کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل (UNHCR) اخیراً اعلام کرد که یک راه‌حل پرداخت بلاکچین برای توزیع پول نقد دیجیتال به افراد آواره داخلی (IDP) در اوکراین راه‌اندازی کرده است. به گفته این آژانس، استفاده از سیستم توزیع پول نقد مبتنی بر بلاکچین تضمین می‌کند که وجوه فوراً به گیرندگان مورد نظر منتقل می‌شود.
 
فقط آسیب‌پذیرترین افراد واجد شرایط هستند
کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان (UNHCR) و بنیاد توسعه استلار (SDF)، سازمانی که از رشد بلاکچین استلار حمایت می‌کند، در ۱۵ دسامبر راه‌اندازی راه‌حل پرداخت بلاکچین برای توزیع پول نقد دیجیتال به افراد آواره داخلی و سایر افراد آسیب دیده از جنگ در اوکراین را اعلام کردند.
 

بیشتر بدانید: قوانین ارزهای دیجیتال در اوکراین

 

این آژانس در بیانیه‌ای اعلام کرد که در کنار مرکز محاسبات بین‌المللی سازمان ملل متحد (UNICC)، اولین راه‌حل جدید پرداخت کمک مبتنی بر استلار را آزمایش کرده است. کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل با ستایش مرحله آزمایشی که به طور خاص برای اوکراین طراحی شده است، گفت که استفاده از این سیستم تضمین می‌کند که وجوه به ذینفعان مورد نظر برسد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید